Trwa ładowanie...
d2povbn

Expose Mateusza Morawieckiego. Beata Szydło pisze o priorytetach rządu

Była premier Beata Szydło napisała, że "wiarygodność i dotrzymywanie danego słowa" powinny być podstawą działań rządu Zjednoczonej Prawicy". "Trzymam kciuki" - podkreśliła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Szydło.
Beata Szydło. (East News)
d2povbn

Premier Mateusz Morawiecki we wtorek po godzinie 10 rozpoczął w Sejmie swoje expose. Gdy skończy przemawiać, przed Salą Kolumnową odbędzie się krótkie spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z dziennikarzami.

Na wtorkowe expose w Sejmie premier Mateusz Morawiecki zaprosił również wszystkich byłych szefów rządu. Znalazła się wśród nich europosłanka PiS Beata Szydło. Była premier zamieściła także w sieci wpis nawiązujący do expose.

"Trzymam kciuki za nowy rząd. Wierzę, że tak jak do tej pory wiarygodność, dotrzymywanie danego słowa oraz skuteczna realizacja celów programowych, będą dla gabinetu zjednoczonej prawicy priorytetami" - napisała.

d2povbn

Dlaczego na wysłuchanie expose zaproszono byłych szefów rządów?

- Warto zaprosić premierów, którzy od 30 lat kierowali poszczególnymi Radami Ministrów. Taką cezurą jest właśnie 1989 rok, w którym rozpoczęły się zmiany ustrojowe. Mamy nadzieję, że ten zwyczaj na stałe zagości przy wygłaszaniu expose - usłyszał w kancelarii premiera serwis 300polityka.pl, który jako pierwszy poinformował o tym fakcie.

Klaudia Jachira staje pod pomnikiem z napisem: Bóg, Honor, Ojczyzna

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2povbn

Podziel się opinią

Share

d2povbn

d2povbn
Więcej tematów