Trwa ładowanie...
d24wulg

Emocjonalny pogrzeb nastolatek z Tryńczy. Ludzie mdleli w czasie ceremonii

We wtorek odbył się pogrzeb dwóch z pięciu ofiar tragicznego wypadku w Tryńczy - 16-letniej Ani i 18-letniej Dominiki. Podczas mszy świętej trzy osoby miały stracić przytomność.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Miejsce wypadku w Tryńczy
Miejsce wypadku w Tryńczy (WP.PL)
d24wulg

Tragicznie zmarłe siostry zostały pochowane na miejskim cmentarzu w Tryńczy. Z relacji naszego reportera wynika, że ostatnie pożegnanie nastolatek odbyło się w bardzo emocjonalnej atmosferze.

Na pogrzebie pojawiła się rodzina ofiar, ich przyjaciele, znajomi oraz mieszkańcy Tryńczy i pobliskich podkarpackich miejscowości. Wielu żałobników nie było w stanie ukryć ogromnego poruszenia.

Jak donosi portal se.pl, podczas mszy zemdlały trzy osoby. Na miejscu zjawili się ratownicy medyczni i udzielili im pomocy.

d24wulg

Przypomnijmy, że nastolatki były poszukiwane przez całą Polskę po tym, jak 25 grudnia zaginęły z dwoma znajomymi - 24-letnim Sławkiem i 27-letnim Bogdanem. W grupie nastolatków znajdowała się także 19-letnia Klaudia.

Przez kilka dni nie udawało się ustalić, co mogło się wydarzyć. W końcu śledczy wyciągnęli z pobliskiej rzeki Wisłok samochód osobowy marki daewoo tico, w którym znajdowało się pięć ciał. Tragiczny wypadek poruszył całą Polskę.

d24wulg

Podziel się opinią

Share

d24wulg

d24wulg
Więcej tematów