Trwa ładowanie...
ycipk-3nzcmu
ycipk-3nzcmu
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Elvis Presley będzie wirtualnie ożywiony jako hologram

Zmarły w 1977 r. w wieku 42 lat "król rock and rolla" Elvis Presley ma być wirtualnie ożywiony dzięki hologramowi wykonanemu przez firmę Digital Domain Media Group - poinformowali przedstawiciele tej firmy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-3nzcmu

Hologram umożliwi serię wirtualnych koncertów zmarłego idola, w tym na estradzie, w telewizji i w internecie. Występy odbędą się przy współpracy z firmą Elvis Presley Enterprises, która zarządza prawami do jego utworów.

- To jest nowy i ekscytujący sposób ożywienia magii i muzyki Elvisa Presley'a. Jego wierni fani będą mogli raz jeszcze przeżyć jego koncerty a nowi widzowie odkryją magiczną siłę tego artysty - powiedział Jack Soden prezes Elvis Presley Enterprises.

Firma Digital Domain Media Group należała do zmarłego rapera Tupaca Shakura i zadziwiła w kwietniu br. 90 tys. jego fanów jego "hologramowym" występem w Kalifornii podczas festiwalu Coachella Valley Music and Arts. Stworzone przez nią hologramowe postacie pojawiły się w wielu filmach.

ycipk-3nzcmu
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3nzcmu

ycipk-3nzcmu
ycipk-3nzcmu