Trwa ładowanie...

Egzamin ósmoklasisty 2021. Matematyka. Publikujemy arkusze CKE i odpowiedzi. Co było na egzaminie?

Egzamin ósmoklasisty z matematyki to drugi test w ramach tegorocznego maratonu egzaminacyjnego uczniów ostatnich klas szkół podstawowych. Z królową nauk zmierzyli się w środę 26 maja. Arkusze CKE i odpowiedzi z matematyki na naszej stronie pozwolą Wam na spokojnie sprawdzić, jak poszedł Wam egzamin ósmoklasisty 2021.

Share
Uczniowie podczas egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 21 w Gorzowie Wielkopolskim. W tym roku egzamin ósmoklasisty trwa od 25 do 27 majaUczniowie podczas egzaminu ósmoklasisty z języka polskiego w Szkole Podstawowej nr 21 w Gorzowie Wielkopolskim. W tym roku egzamin ósmoklasisty trwa od 25 do 27 majaŹródło: PAP, fot: PAP/Lech Muszyński
d3w8kqn

Egzamin ósmoklasisty 2021. Matematyka

O godz. 9 w środę, 26 maja odbył się egzamin ósmoklasisty 2021 z matematyki. Uczniowie mieli 100 minut na rozwiązanie egzaminu składającego się zarówno z pytań zamkniętych jak i otwartych z zakresu arytmetyki i geometrii. Egzamin z matematyki jest obowiązkowy.

W tym roku do egzaminu ósmoklasisty przystąpiło 360 tys. uczniów ostatnich klas szkół podstawowych. Choć przystąpienie do egzaminu jest warunkiem koniecznym, aby ukończyć szkołę podstawową, to nie ma minimalnego progu zaliczenia. Dobry wynik jednak zwiększa szanse absolwentów na dostanie się do najlepszych liceów.

Egzamin ósmoklasisty 2021. Matematyka. Arkusze CKE + odpowiedzi

Uczniowie bo skończonym egzaminie często zastanawiają się jak im poszło. Dlatego specjalnie dla ósmoklasistów po zakończonym egzaminie na naszej stronie zamieścimy arkusze CKE i odpowiedzi z matematyki z tegorocznego egzaminu ósmoklasisty.

Źródło: CKE
Egzamin ósmoklasisty z matematyki 2021
d3w8kqn

W czwartek ostatni egzamin z języka obcego

Trzydniowy maraton z egzaminem ósmoklasisty zakończy w czwartek, 27 maja test z języka obcego nowożytnego. Wyniki egzaminów uczniowie poznają już jako absolwenci szkół podstawowych pod koniec czerwca.

Przemysław Czarnek jak Roman Giertych? Dobitne porównanie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
d3w8kqn

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3w8kqn
d3w8kqn
Więcej tematów