Trwa ładowanie...
tvp
oprac. Piotr Barejka
09-12-2017 08:49

Dziennikarze TVP zwyzywani przed Sejmem. "Odpuść, do g... się nie przemawia"

Niektórym uczestnikom demonstracji przed Sejmem wyraźnie nie spodobała się obecność dziennikarzy publicznej telewizji. Doszło do awantury, podczas której dziennikarze zostali obrzuceni wyzwiskami. "Szoruj stąd!", "śmieciarze", "odpuść, do g... się nie przemawia" - usłyszeli od uczestników demonstracji.

Dziennikarze TVP zwyzywani przed Sejmem. "Odpuść, do g... się nie przemawia"Źródło: Youtube.com, fot: TVP Info
d22ecnk
d22ecnk

Ludzie zebrali się przed Sejmem w piątek, gdy posłowie głosowali nad ustawami o SN i KRS. Protestowali przeciwko zmianom w sądownictwie.

Nagranie pojawiło się w sieci po demonstracjach. Przedstawia ostrą wymianę zdań dziennikarzy Telewizji Polskiej i kilku uczestników demonstracji. - Szoruj stąd! - krzyczy mężczyzna na nagraniu. - Nie, bo jestem w pracy - odpowiada mu dziennikarz.

Później sytuacja staje się jeszcze bardziej napięta. - Idź, będą cię golić - głos zza kamery zaczepia uczestnika demonstracji. Tłum zaczyna skandować "hańba" i padają wyzwiska: "śmieciarze", "kłamczuchy", "łotry". - Więcej szacunku mam dla k..y spod latarni jak dla ciebie - mówi jeden z demonstrujących do dziennikarki. - Odpuść, do g...a się nie przemawia - stwierdza inny.

d22ecnk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d22ecnk
Więcej tematów