Trwa ładowanie...
dxu1gep
tvp

Dziennikarze TVP zwyzywani przed Sejmem. "Odpuść, do g... się nie przemawia"

Niektórym uczestnikom demonstracji przed Sejmem wyraźnie nie spodobała się obecność dziennikarzy publicznej telewizji. Doszło do awantury, podczas której dziennikarze zostali obrzuceni wyzwiskami. "Szoruj stąd!", "śmieciarze", "odpuść, do g... się nie przemawia" - usłyszeli od uczestników demonstracji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziennikarze TVP relacjonowali wydarzenia przed Sejmem.
Dziennikarze TVP relacjonowali wydarzenia przed Sejmem. (Youtube.com, Fot: TVP Info)
dxu1gep

Ludzie zebrali się przed Sejmem w piątek, gdy posłowie głosowali nad ustawami o SN i KRS. Protestowali przeciwko zmianom w sądownictwie.

Nagranie pojawiło się w sieci po demonstracjach. Przedstawia ostrą wymianę zdań dziennikarzy Telewizji Polskiej i kilku uczestników demonstracji. - Szoruj stąd! - krzyczy mężczyzna na nagraniu. - Nie, bo jestem w pracy - odpowiada mu dziennikarz.

Później sytuacja staje się jeszcze bardziej napięta. - Idź, będą cię golić - głos zza kamery zaczepia uczestnika demonstracji. Tłum zaczyna skandować "hańba" i padają wyzwiska: "śmieciarze", "kłamczuchy", "łotry". - Więcej szacunku mam dla k..y spod latarni jak dla ciebie - mówi jeden z demonstrujących do dziennikarki. - Odpuść, do g...a się nie przemawia - stwierdza inny.

dxu1gep

Podziel się opinią

Share
dxu1gep
dxu1gep
Więcej tematów