Trwa ładowanie...

Dziennikarz wystąpił w spocie PiS z premier Szydło. Zasłynął nagim zdjęciem

Kancelaria Premiera opublikowała spot z okazji dwóch lat rządów PiS. Nagrane na stadionie Narodowym w Warszawie wideo pokazuje rząd Beaty Szydło jako drużynę piłkarską z trenerem Jarosławem Kaczyńskim na czele. W spocie wystąpił znany dziennikarz sportowy Jacek Adamczyk, który pisze o MMA i zasłynął tym, że kilka lat temu wystąpił nago w gazecie.

Share
Dziennikarz wystąpił w spocie PiS z premier Szydło. Zasłynął nagim zdjęciem
Źródło: Kancelaria Premiera
d1d1ecz

Spot Kancelarii Premiera "Dajemy radę! #Dobre2lata" opublikowano z okazji dwóch lat rządów PiS i Beaty Szydło. Szefowa rządu występuje na murawie Stadionu Narodowego. - Też kiedyś grałam i wiem, że nie wolno zwalniać. Jest jeszcze wiele do zrobienia. Musimy utrzymać wysokie tempo i dobry styl. Mamy świetny zespół i mądrego trenera - mówi szefowa rządu. I dodaje: - Najważniejsze, że jesteśmy razem. Wszyscy jesteśmy biało-czerwoną drużyną. Dzięki Wam dajemy radę - dodaje.

W spocie występują też kibice. Wśród anonimowych osób zauważyliśmy dziennikarza Jacka Adamczyka. - Nie zapomnieli o swoich kibicach. Za to ich cenię – mówi w klipie Kancelarii Premiera. Zadzwoniliśmy do niego, by zapytać, czy dziennikarz powinien występować w materiałach politycznych.

Zobacz spot z Beatą Szydło i dziennikarzem:

- To była przysługa. Zostałem o to poproszony przez znajomych, którzy pracowali przy tej produkcji. Jestem dziennikarzem, który polityką nigdy się nie zajmował. Uznałem, że wystąpię bardziej jako aktor, który zagra w tym spocie i że z niczym nie będzie kolidowało. Nigdy się nie mieszałem w politykę – mówi Wirtualnej Polsce Adamczyk. I dodaje, że nie jest aktorem. Występował jedynie na wizji z racji wykonywanego zawodu.
Czy popiera PiS? – O sympatiach politycznych wolę nie rozmawiać. Są miejsca, w których bym wystąpił oraz takie, w których bym nie wystąpił. Nie wziąłem za to pieniędzy – deklaruje Adamczyk.

Fakt
Źródło: Fakt

Dziennikarz aktualnie pisze o sportach walki, przede wszystkim o MMA. Publikuje w portalu mmarocks.pl. Jest twórcą serwisu poświęconego tej samej tematyce - MMMania.pl. Komentuje także gale MMA. Wcześniej był m.in. redaktorem naczelnym Przeglądu Sportowego oraz wicenaczelnym i szefem działu sportowego w "Fakcie". To wtedy zrobiło się o nim głośno w mediach. Komentator sportowy Dariusz Szpakowski zwrócił uwagę na wygląd dziennikarza.

d1d1ecz

- Widziałem kiedyś Adamczyka w telewizji. Charyzmy niewątpliwie zero, za to duży brzuch. Odwagi też zero, bo atakuje mnie przez swoich harcowników. Życzę Ci, żebyś z powodu nadwagi nie wylądował na inwalidzkim wózku – stwierdził Szpakowski po serii niepochlebnych tekstów na swój temat w tabloidzie.
W odpowiedzi Adamczyk postanowił dosłownie udowodnić, że nie ma nadwagi i wystąpił… nago w gazecie, dla której pracował.

d1d1ecz

Podziel się opinią

Share
d1d1ecz
d1d1ecz
Więcej tematów