Trwa ładowanie...
d424h1q
#dzieńdobryPolsko Grzegorz Schetyna o burzy wokół wyjazdu Ryszarda Petru: współczuję mu po ludzku

#dzieńdobryPolsko Grzegorz Schetyna o burzy wokół wyjazdu Ryszarda Petru: współczuję mu po ludzku

Niestety kwestie sensacyjne zawsze przykrywają to, co w polityce jest ważne. Jedno zdjęcie robi wielkie zamieszanie i awanturę. Współczuje mu po ludzku - powiedział w programie #dzieńdobryPolsko szef PO Grzegorz Schetyna, odnosząc się do kontrowersji wokół noworocznego wyjazdu lidera Nowoczesnej Ryszarda Petru na Maderę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d424h1q

Schetyna zaznaczył, że wpadka Petru nie wpłynie na współpracę obu partii. - Widać agresywny atak na niego. Mam nadzieję, że nie zaszkodzi to Nowoczesnej. Szukamy wspólnego języka, wspólnoty celu i udało się to nam w sali sejmowej. Odnaleźliśmy wspólny język i nie warto tego tracić - mówił.

Przewodniczący Platformy pytany był również o wcześniejsze słowa Petru, w których deklarował, że chce być liderem całej opozycji. - Każdy z polityków ma takie prawo. Każdy pisze swoją historię, buduje swoją koncepcję polityczną. Ryszard Petru jest niedawno w polityce, zafunkcjonował w niej intensywnie i chce utrzymać to tempo wzrostu - mówił gość Kamili Biedrzyckiej-Osicy.

Czy zatem to Schetyna czuje się liderem opozycji? - O tym zawsze decydują Polacy w wyborach. Jestem szefem największej partii opozycyjnej - wiem, jaka odpowiedzialność na mnie spoczywa i jestem w gotowy ją ponieść. Staram się to robić, szczególnie w tak trudnej sytuacji partii, z którą jesteśmy zaprzyjaźnieni i współpracujemy - stwierdził szef PO.

d424h1q

Podziel się opinią

Share
d424h1q
d424h1q
Więcej tematów