Trwa ładowanie...
d33nb7f

Dzień Matki 2020. Paulina Kosiniak-Kamysz w drugiej ciąży. "Dwa razy więcej szczęścia"

Paulina Kosniak-Kamysz, żona kandydata PSL w wyborach prezydenckich, ogłosiła szczęśliwą nowinę. W tym roku Dzień Matki będzie świętowała podwójnie. W drodze na świat jest drugie dziecko państwa Kosiniaków.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dzień Matki 2020. Paulina Kosiniak-Kamysz przekazała szczęśliwą nowinę (zdjęcie ilustracyjne)
Dzień Matki 2020. Paulina Kosiniak-Kamysz przekazała szczęśliwą nowinę (zdjęcie ilustracyjne) (NurPhoto via Getty Images)
d33nb7f

Dzień Matki to dobry moment na ogłoszenie tak radosnej nowiny, jak spodziewanie się kolejnego potomka. Tak właśnie postąpiła Paulina Kosiniak-Kamysz, matka Zosi i żona kandydata PSL na prezydenta Władysława Kosiniaka-Kamysza.

Dzień Matki 2020. Paulina Kosiniak-Kamysz w drugiej ciąży

"Rok temu pierwszy Dzień Matki z Zosią. Tyyyle szczęścia. A już wkrótce będzie go… dwa razy więcej" - napisała Paulina Kosiniak-Kamysz na Facebooku.

d33nb7f

Oprócz wpisu z nowiną o drugiej ciąży, Paulina Kosiniak-Kamysz dodała też zdjęcia z pierwszą córką - Zosią. Widzimy na nich prawdziwie szczęśliwą matkę wraz ze swoim dzieckiem.

Zobacz też: Minister Sasin na kwarantannie. Odpowiedź z PiS na złośliwy komentarz

Dzień Matki 2020. Paulina Kosiniak-Kamysz na pierwszą damę

To właśnie tematyce dzieci i kobiet Paulina Kosiniak-Kamysz chciałaby poświęcić swój czas i pracę jako przyszła pierwsza dama. Jak mówiła w jednym z wywiadów, razem z mężem nawołuje, aby przywrócono refundację metody in vitro. - Nie wyobrażam sobie sytuacji, kiedy się taką szansę odbiera młodym ludziom - podkreślała.

W Dzień Matki głos zabrał też Władysław Kosiniak-Kamysz. Polityk nie odniósł się do wpisu żony, złożył jednak życzenia wszystkim mamom z okazji ich święta. "Mama - pierwsze i najpiękniejsze słowo na świecie. Dzisiaj, w Dzień Matki, składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim Mamom. Życzę, aby miłość którą dajecie zawsze do Was wracała. Bądźcie szczęśliwe, bądźcie radosne, bądźcie dumne ze swoich dzieci" - napisał Kosiniak, który w dołączonym klipie wystąpił razem z córką Zosią.

d33nb7f

Paulina Kosiniak-Kamysz ma 31 lat, a z zawodu jest ortodontką. Jak pisze sam Władysław Kosiniak-Kamysz, jego żona z polityką do czynienia miała od najmłodszych lat. Jej ojciec jest samorządowcem. Od 17 lat rządzi gminą Gdów w województwie małopolskim.

Masz newsa? Daj znać nadziejesie.wp.pl. Czekamy na zdjęcia, nagrania oraz informacje!

d33nb7f

Podziel się opinią

Share
d33nb7f
d33nb7f
Więcej tematów