Trwa ładowanie...

Dzień Matki 2020. Paulina Kosiniak-Kamysz w drugiej ciąży. "Dwa razy więcej szczęścia"

Paulina Kosniak-Kamysz, żona kandydata PSL w wyborach prezydenckich, ogłosiła szczęśliwą nowinę. W tym roku Dzień Matki będzie świętowała podwójnie. W drodze na świat jest drugie dziecko państwa Kosiniaków.

Share
Dzień Matki 2020. Paulina Kosiniak-Kamysz w drugiej ciąży. "Dwa razy więcej szczęścia"
Źródło: NurPhoto via Getty Images
dxvofah

Dzień Matki to dobry moment na ogłoszenie tak radosnej nowiny, jak spodziewanie się kolejnego potomka. Tak właśnie postąpiła Paulina Kosiniak-Kamysz, matka Zosi i żona kandydata PSL na prezydenta Władysława Kosiniaka-Kamysza.

Dzień Matki 2020. Paulina Kosiniak-Kamysz w drugiej ciąży

"Rok temu pierwszy Dzień Matki z Zosią. Tyyyle szczęścia. A już wkrótce będzie go… dwa razy więcej" - napisała Paulina Kosiniak-Kamysz na Facebooku.

Oprócz wpisu z nowiną o drugiej ciąży, Paulina Kosiniak-Kamysz dodała też zdjęcia z pierwszą córką - Zosią. Widzimy na nich prawdziwie szczęśliwą matkę wraz ze swoim dzieckiem.

Zobacz też: Minister Sasin na kwarantannie. Odpowiedź z PiS na złośliwy komentarz

Dzień Matki 2020. Paulina Kosiniak-Kamysz na pierwszą damę

To właśnie tematyce dzieci i kobiet Paulina Kosiniak-Kamysz chciałaby poświęcić swój czas i pracę jako przyszła pierwsza dama. Jak mówiła w jednym z wywiadów, razem z mężem nawołuje, aby przywrócono refundację metody in vitro. - Nie wyobrażam sobie sytuacji, kiedy się taką szansę odbiera młodym ludziom - podkreślała.

W Dzień Matki głos zabrał też Władysław Kosiniak-Kamysz. Polityk nie odniósł się do wpisu żony, złożył jednak życzenia wszystkim mamom z okazji ich święta. "Mama - pierwsze i najpiękniejsze słowo na świecie. Dzisiaj, w Dzień Matki, składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim Mamom. Życzę, aby miłość którą dajecie zawsze do Was wracała. Bądźcie szczęśliwe, bądźcie radosne, bądźcie dumne ze swoich dzieci" - napisał Kosiniak, który w dołączonym klipie wystąpił razem z córką Zosią.

dxvofah

Paulina Kosiniak-Kamysz ma 31 lat, a z zawodu jest ortodontką. Jak pisze sam Władysław Kosiniak-Kamysz, jego żona z polityką do czynienia miała od najmłodszych lat. Jej ojciec jest samorządowcem. Od 17 lat rządzi gminą Gdów w województwie małopolskim.

Masz newsa? Daj znać nadziejesie.wp.pl. Czekamy na zdjęcia, nagrania oraz informacje!

dxvofah

Podziel się opinią

Share
dxvofah
dxvofah
Więcej tematów