Trwa ładowanie...
d204oiq
d204oiq

#dziejesienazywo. Rozłam w Platformie Obywatelskiej

O godz. 9.00 w #dziejesienazywo: Ewa Kopacz angażuje się w promocję marszu 4 czerwca wbrew stanowisku partii, Stefan Niesiołowski i Małgorzata Kidawa Błońska otwarcie krytykują Grzegorza Schetynę. Czy to już oficjalne pęknięcie w Platformie Obywatelskiej?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d204oiq

W programie również: rząd pokaże dziś program Mieszkanie+. Kolejna dobra inicjatywa prospołeczna czy "kupowanie wyborców"?

Jak nas oszukują wielkie firmy i instytucje finansowe czyli Paweł Reszka opowie o swojej najnowszej książce.

d204oiq

Gośćmi Roberta Mazurka będą: Andrzej Halicki (PO), Łukasz Mężyk (300polityka.pl), Eliza Olczyk ("Wprost") i Paweł Reszka (publicysta).

W części reportażowej materiał o podkrakowskich Brzegach, gdzie za dwa miesiące odbędą się Światowe Dni Młodzieży. Okazuje się, że teren ten zagraża bezpieczeństwu pielgrzymów. Agnieszka Kopacz zajmie się też sytuacją chorych na raka trzustki. Chorzy w naszym kraju nadal nie mogą liczyć na wsparcie finansowe ministerstwa zdrowia w leczeniu nab-paklitakselem. Lek może wydłużyć życie nawet o kilka miesięcy.

Zapraszamy do udziału w dyskusji. Czekamy na opinie i pytania na Twitterze i Facebooku. Wpisujcie je na swoich profilach z dopiskiem - #dziejesienazywo. Będziemy je cytować podczas programu.

d204oiq

Podziel się opinią

Share
d204oiq
d204oiq
Więcej tematów