Trwa ładowanie...
d1qm8kn

#dziejesienazywo. Po zamachach w Brukseli. Czy Polska jest bezpieczna?

W dzisiejszym odcinku #dziejesienazywo o godz. 9.00: czy ataki w Brukseli to odwet za zatrzymanie mózgu zamachów w Paryżu? Jak działają terroryści i jak zachować się w obliczu zamachu? Jaki jest poziom zabezpieczenia antyterrorystycznego w Polsce?
Share
d1qm8kn

W programie również: czy planowany szczyt NATO w Warszawie i Światowe Dni Młodzieży w Krakowie mogą być celami dla terrorystów? Czy Europa i świat Zachodu jest bezbronny w obliczu terroryzmu? Czy zamachy to porażka unijnej polityki imigracyjnej?

Gośćmi Michała Kobosko będą: dr Krzysztof Liedel (Collegium Civitas, Centrum Badań nad Terroryzmem), dr Magdalena El Ghamari (Uniwersytet Białostocki, Defence24.pl), Janusz Onyszkiewicz (b. Minister Obrony Narodowej), gen. Stanisław Koziej (b. szef BBN), Michał Krzymowski ("Newsweek"), Andrzej Stankiewicz ("Rzeczpospolita").

Zapraszamy do udziału w dyskusji. Czekamy na opinie i pytania na Twitterze i Facebooku. Wpisujcie je na swoich profilach z dopiskiem - #dziejesienazywo. Będziemy je cytować podczas programu.

d1qm8kn

Podziel się opinią

Share
d1qm8kn
d1qm8kn
Więcej tematów