Trwa ładowanie...
d1kifgo
#dziejesienazywo Joanna Schmidt: Jacek Jaśkowiak mija się z prawdą
Natalia Durman

#dziejesienazywo Joanna Schmidt: Jacek Jaśkowiak mija się z prawdą

- Zaskoczeniem dla mnie jest dzisiejszy artykuł "Gazety Wyborczej", który sugeruje, że proponowaliśmy prezydentowi Jaśkowiakowi barwy Nowoczesnej - oznajmiła posłanka tego ugrupowania, Joanna Schmidt, w programie #dziejesienazywo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1kifgo

Schmidt zdementowała w ten sposób doniesienia "Wyborczej", jakoby lider Nowoczesnej Ryszard PetruPetru złożył Jaśkowiakowi polityczną propozycję poparcia w wyborach samorządowych.

Do rozmowy miało dojść w pierwszej połowie marca w Warszawie z inicjatywy Petru. Propozycję spotkania miała przekazać Jaśkowiakowi posłanka Schmidt.

d1kifgo

Propozycja, jak pisze "Wyborcza", spotkała z "grzeczną odmową" Jaśkowiaka. - Jestem lojalny wobec Platformy - stwierdził w rozmowie z gazetą prezydent Poznania.

- Brałam udział w tym spotkaniu. To było spotkanie: prezydent Jaśkowiak, Ryszard Petru i ja. To była rozmowa zapoznawcza, pierwsza rozmowa (...) Dla mnie jest zadziwiające, wręcz szokujące, jak można rozmowy kuluarowe komentować w mediach. Gdzie prezydent, muszę to powiedzieć z przykrością, mija się z prawdą. Bardzo mija się z prawdą - dementowała Schmidt w #dziejesienazywo.

Podkreśliła, że nie było żadnej propozycji ze strony Nowoczesnej. - Była rozmowa zapoznawcza, o polityce krajowej, o przyszłości - wyjaśniła posłanka.

d1kifgo

Podziel się opinią

Share

Komentarze:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.

d1kifgo

d1kifgo
Więcej tematów