Trwa ładowanie...

#dziejesienazywo Janusz Korwin-Mikke: nie zostawię łajdakom tych 500 zł

Janusz Korwin-Mikke korzysta z programu 500+. W programie Wirtualnej Polski #dziejesienazywo mówi, że dodatkowe pieniądze przekaże na cele charytatywne.

d1fmaet

- Tym łajdakom nie zostawię tych 500 zł - kupią za to nowy fotoradar. Żona złożyła wniosek. Mam na szczęście fundację dla niepełnosprawnych dzieci i przekażę tam pieniądze. Nie te oczywiście, bo mi nie wolno, inne przekażę - deklaruje gość programu.

Na propozycję polityków PiS, którzy mówią, że ludzie majętni nie powinni brać tych pieniędzy odpowiada, że weźmie każde pieniądze, żeby oni mieli mniej. - Kraje rozwijają się lepiej, jeżeli okupujące je państwa mają mniej pieniędzy. Im mniej pieniędzy w budżecie, tym lepiej dla polskiego kraju. Jeżeli urzędnicy dostają nasze pieniądze, to je wydają na głupoty, marnują je - wyjaśnia. - Jeżeli człowiek ma je w portfelu, to wydaje je na coś rozsądnego.

Jego zdaniem państwo musi mieć jak najmniej pieniędzy: na wojsko, na policję, na szczątkową administrację. - Państwu nie wolno dać pieniędzy, bo ono zrobi z nich zły użytek - konkluduje.

Na pytanie, czy uważa, że jest to "dobra zmiana", wyjaśnia: "jak słusznie powiedział prof. Wolniewicz, dobre zmiany idą w złym kierunku". - Jarosław Kaczyński mówi dokładnie, to co dawniej mówiło PO. Polityka ministra Waszczykowskiego jest dokładnie taka sama jak polityka PO - twierdzi.

d1fmaet
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1fmaet
Więcej tematów