Trwa ładowanie...
d29frdo
norwegia

Dziecko raczkowało przy krawędzi klifu. Rodzice robili zdjęcia

Niemowlę zostawione przy krawędzi klifu, a rodzice beztrosko robią mu zdjęcia. Żart? Niestety nie. Scenę uchwycił jeden z turystów. Zdjęcie trafiło na Twittera.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziecko raczkowało przy krawędzi klifu. Rodzice robili zdjęcia
(Twitter)
d29frdo

Zdarzenie miało miejsce na słynnym norweskim klifie Preikestolen. To mekka turystów. Pod 600-metrowym klifem rozciąga się malowniczy widok na fiord Lysefjordem. Co roku odwiedzają to miejsce liczni turyści.

Na zdjęciu zrobionym przez jednego z nich widać, jak kilkoro dorosłych stoi blisko krawędzi klifu. Pomiędzy nimi a przepaścią leży niemowlę. Dla wielu rodziców scena budzi grozę, bowiem dziecko znajduje się zaledwie kilka kroków od krawędzi pionowego klifu.

Zdjęcie na Twittera wrzucił dziennikarz Chris Kitching.

Na początku sierpnia dwoje Polaków mieszkających w Portugalii zginęło spadając z klifu Cabo da Roca w Portugalii. Małżeństwo spadło w przepaść, gdy robiło zdjęcia. Świadkami wypadku były dzieci ofiar w wieku 5 i 6 lat. (czytaj więcej: Tragiczny wypadek Polaków w Portugalii)

Dzień później doszło do podobnej tragedii na lodowcu Nigard w Norwegii. Niemiecka para również zginęła na oczach swoich dzieci. Pod kobietą i mężczyzną załamał się lód. (czytaj więcej: Niemiecka para zginęła na oczach swoich dzieci na lodowcu Nigard w Norwegii)

d29frdo

Podziel się opinią

Share
d29frdo
d29frdo
Więcej tematów