Trwa ładowanie...

Dwójka pielgrzymów nie wróciła z ŚDM. Policja nadal ich szuka

Młoda kobieta z Sierra Leone i chłopak pochodzący z Madagaskaru przyjechali w ubiegłym roku do Krakowa, aby spotkać się z papieżem Franciszkiem. Niestety po Światowych Dniach Młodzieży nie wrócili do swoich krajów i nikt nie wie co się z nimi teraz dzieje.

Dwójka pielgrzymów nie wróciła z ŚDM. Policja nadal ich szukaŹródło: Policja
d2a3bqh
d2a3bqh

Jak podaje portal krakow.naszemiasto.pl 28-letnia Jaminat z Free Town w Republice Sierra Leone ostatni raz widziana była 30 lipca 2016 roku w rejonie dworca PKP Kraków-Płaszów i ulicy Lipskiej, a Jean Noel 29 lipca 2016 r. w Sanktuarium w Łagiewnikach. Zaginięcie chłopaka zgłosił ksiądz, który opiekował się pielgrzymką z Madagaskaru. Według duchownego chłopak tamtego dnia zjadł obiad i oddalił się w nieznanym kierunku.

Jaminat Janet Kajue ma czarne włosy sięgające do ramion, dość tęgą budowę ciała (waga 70-75 kg) i 160-170 cm wzrostu. Jean Noel urodził się w 1989 r. w Antananarivo na Madagaskarze. Wzrost 168 cm, waga około 75 kg, szczupły, włosy czarne, krótkie, kręcone w stylu dredy, ciemne oczy i skóra. W dniu zaginięcia nosił bluzę dresową, biało-czerwoną z logiem Światowych Dni Młodzieży i napisem na plecach „IRAK|’I MADAGASIKARA”.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionych proszone są o kontakt z V Komisariatem Policji w Krakowie, tel. 12 61 52 916, 12 61 52 109 lub 997 lub z Komendą Miejską Policji w Krakowie.

d2a3bqh
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2a3bqh
Więcej tematów