Trwa ładowanie...
d26llxi

Dwóch groźnych Polaków poszukiwanych ENA. Jeden wpadł we Francji, drugi na Krecie

Sukces policjantów z Podkarpacia. Zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o poważne przestępstwa. Obaj byli poszukiwani Europejskim Nakazem Aresztowania. 40-letni rzeszowianin ukrywał się we Francji, a 51-latek ze Stalowej Woli na Krecie. Poszukiwani oczekują teraz na ekstradycję do Polski.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Wieloletnie śledztwa opłaciły się
Wieloletnie śledztwa opłaciły się (Materiały prasowe, Fot: podkarpacka policja)
d26llxi

Jednostka odpowiedzialna za ściganie najgroźniejszych przestępców z województwa podkarpackiego zatrzymała dwóch Polaków. Nieuchwytni do tej pory mężczyźni byli poszukiwani przez prokuratury listami gończymi.

40-letni Robert D. ukrywał się od 2 lat. W grudniu 2015 roku pobił człowieka powodując u niego ciężkie obrażenia. Krótko po tym zdarzeniu uciekł za granicę. Policjanci ustalili, że ukrywa się we Francji. W ostatnim czasie mieszkał niedaleko Paryża, gdzie utrzymywał się z pracy dorywczej. 40-latek został zatrzymany.

d26llxi

Przez 7 lat ukrywał się w Grecji. Rozpoznano go po zdjęciu

Z kolei drugi podejrzany to 51-letni Dariusz W. Jego poszukiwania trwały aż 7 lat. Mieszkaniec Stalowej Woli jest podejrzany o dokonanie rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Skutkiem pobicia była śmierć człowieka.

Potem mężczyzna wyjechał do Grecji i ślad po nim zaginął. W końcu policja wpadła na jego trop na Krecie. Tam został zatrzymany. 51-latek nie posiadał żadnych dokumentów, ale został rozpoznany na podstawie zdjęcia.

Pościg w Lublinie. Kierowca o mało nie rozjechał policjantów

d26llxi

Podziel się opinią

Share
d26llxi
d26llxi
Więcej tematów