Trwa ładowanie...

Drwiny z posła Pięty. Była kochanka nie przebiera w słowach

Izabela Pek, przez którą kariera polityczna posła PiS Stanisława Pięty stanęła pod znakiem zapytania, znów atakuje byłego kochanka. W mediach społecznościowych w niewybrednych słowach pisze o parlamentarzyście.

Share
Drwiny z posła Pięty. Była kochanka nie przebiera w słowach
Źródło: PAP, fot: Tomasz Gzell
d2tj8qy

Sprawa Stanisława Pięty wypłynęła pod koniec maja. Poseł podczas obchodów jednej z rocznic katastrofy smoleńskiej poznał i uwiódł kobietę, zdradzając swoją żonę. O sprawie poinformowała media sam Izabela Pek. Mówiła, że polityk obiecywał jej pracę w biurze poselskim i w państwowej spółce PKN Orlen. Miał też stwierdzić, że "z żoną jest tylko dla dziecka i planuje się z nią rozstać".

Pięta - jeden z najbardziej konserwatywnych polityków w parlamemcie - został zawieszony w prawach członka partii i klubu parlamentarnego PiS. Teraz jest posłem niezrzeszonym. Mimo afery nie stracił miejsca w Komisji Śledczej ds. Amber Gold i ds. Służb Specjalnych.

Teraz poseł znów stał się bohaterem mediów, a to za sprawą wpisu byłej kochanki. Izabela Pek zareagowała w dość zaskakujący sposób na tweet, który dotyczył Beaty Mazurek, rzeczniczki ugrupowania Jarosława Kaczyńskiego.

d2tj8qy

"Najmniejsze zaskoczenie. Przecież PJK trzyma dalej nawet Staszka Piętę, cymbała, który myślał, że jestem tak bezwolna, naiwna i pewnie do tego, jak żonie powiedział Zbonikowski, mam płaską głowę, że, jak mi na nią wejdzie, przykucnie i n...a to się popłaczę i rzucę pod pociąg" (pisownia oryg. - przyp. red.) - napisała na Twitterze Pek.

Jak zauważa "Super Express" może być to forma zemsty za zablokowanie Pek przez Piętę na kontach w mediach społecznościowych.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: A jaka jest Twoja Polska? Napisz do WP

d2tj8qy

Podziel się opinią

Share
d2tj8qy
d2tj8qy
Więcej tematów