Trwa ładowanie...

Dramat w Trzcińsku Zdroju. 9-letni chłopiec popełnił samobójstwo, policja bada sprawę

Do dramatycznych wydarzeń doszło w Wigilię w rodzinnym domu chłopca w Trzcińsku Zdroju (woj. zachodniopomorskie). Pogotowie zostało poinformowane ok. godziny 15 o próbie samobójczej 9-latka. Gdy ratownicy dotarli na miejsce, na pomoc było już jednak za późno. Sprawę wyjaśnia policja i prokuratura.
Share
Dramat w Trzcińsku Zdroju. 9-letni chłopiec popełnił samobójstwo, policja bada sprawę
Źródło: WP, Fot: Konrad Żelazowski
djrfilp

Rodzina była pod opieką Ośrodka Pomocy Społecznej, miała przydzielonego asystenta rodziny. Chłopiec mieszkał na obrzeżach miasta razem ze swoimi dwiema siostrami, matką oraz jej konkubentem.

- To dla nas wszystkich jest ogromny szok, ta tragedia dotknęła wszystkich, tym bardziej, że to okres świąt. Robimy wszystko aby przygotować się na przyjście dzieci do szkoły, aby z nimi porozmawiać - powiedziała w rozmowie z portalem chojna24 dyrektor Szkoły Podstawowej w Trzcińsku Zdroju Violetta Papież.

- Rodzina była objęta nasza pomocą, wsparciem asystenta rodziny, miała też kuratora. Mama potrzebowała wsparcia w takich podstawowych czynnościach pracy z dziećmi - powiedziała Józefa Warężak, kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Trzcińsku-Zdroju.

djrfilp

Podziel się opinią

Share
djrfilp
djrfilp
Więcej tematów