Trwa ładowanie...

Dramat 11-latka: zamykali go na noc w komórce i głodzili

Na dwa lata więzienia skazał brytyjski sąd, małżeństwo, które zamykało na noc ich 11-letniego syna w ciemnej komórce, w której wcześniej trzymano węgiel - podaje The Huffington Post. Dramat chłopca trwał przez ponad rok.

Share
Dramat 11-latka: zamykali go na noc w komórce i głodzili
Źródło: Thinkstockphotos
d3bkar3

Matka i ojczym, zmuszali chłopca do spania w zimnej i brudnej komórce, w której ledwo mieścił się materac do spania. Zamykali go każdej nocy - musiał spać w brudnej pościeli, a potrzeby fizjologiczne chłopiec załatwiał do brudnej miski.

11-latek był regularnie zastraszany, bity i głodzony. Pewnego dnia został wtrącony do komórki na kilka dni za karę, bo podkradał jedzenie z lodówki.

Sprawa ujrzało światło dzienne, kiedy to szkoła do której uczęszczał chłopiec zaalarmowała opiekę społeczną, bo przez kilka dni przychodził na zajęcia głodny.

d3bkar3

Sąd nie miał wątpliwości, co do winy jego opiekunów i zarówno matkę jak i ojczyma skazał na dwa lata więzienia. Zostanie im także odebrane prawo do opieki na 11-latkiem.

Biologiczny ojciec chłopca nie wiedział o gehennie, jaką jego syn przechodził każdego dnia. - To straszne co przeżył mój syn. Nigdy nie zrobiłbym czegoś takiego zwierzęciu, a co dopiero dziecku - mówił dziennikarzom tuż po rozprawie.

d3bkar3

Podziel się opinią

Share
d3bkar3
d3bkar3
Więcej tematów