Trwa ładowanie...

Donald Tusk wygwizdany. Ludzie buczeli, gdy polityk składał wieniec przed grobem Nieznanego Żołnierza

Szef Rady Europejskiej przyleciał w sobotę do Warszawy, aby wziąć udział w obchodach Święta Niepodległości. Ta informacja wywołała duże emocje zarówno wśród jego zwolenników jak i przeciwników. W momencie, gdy były premier Polski składał wieniec przed Grobem Nieznanego Żołnierza, jedni gwizdali i buczeli na niego, a drudzy wiwatowali "Donald Tusk!".

Share
Donald Tusk wygwizdany. Ludzie buczeli, gdy polityk składał wieniec przed grobem Nieznanego Żołnierza Źródło: Forum, fot: Aleksiej Witwicki
d1quo01

W trakcie oficjalnych uroczystości na Placu marszałka Józefa Piłsudskiego, gdzie zebrali się najważniejsi polscy politycy oraz zaproszeni goście, w tym m.in. Ryszard Czarnecki i Donald Tusk, można było dostrzec dwie skrajne reakcje na widok szefa Rady Europejskiej. Jedni złowrogo gwizdali i buczeli, a drudzy entuzjastycznie wiwatowali nazwisko byłego premiera Polski.

Tusk pojawił się w Warszawie na zaproszenie prezydenta Andrzeja Dudy. Już w Warszawiestwierdził"to święto można obchodzić z uśmiechem, bez zaciśniętych pięści i wrogich okrzyków".

d1quo01
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1quo01
d1quo01
Więcej tematów