Trwa ładowanie...
d2jsds5

Donald Tusk uchyla rąbka tajemnicy. "Ostatnie wpisy"

Donald Tusk kończy pracę nad swoją książką "Szczerze". "To już ostatnie wpisy w moim dzienniku" - napisał odchodzący szef Rady Europejskiej i nowy lider Europejskiej Partii Ludowej, zamieszczając w mediach społecznościowych zdjęcie z ostatnich poprawek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Donald Tusk
Donald Tusk (PAP, Fot: Riccardo Pareggiani Photoshot)
d2jsds5

Książka Donalda Tuska pt. "Szczerze" ma mieć swoją premierę 12 grudnia, a polityk i wydawca najwyraźniej postanowili zadbać o właściwą promocję. Tusk zamieścił w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym widać jego pracę nad książką, mającą być - jak wynika z zapowiedzi - osobistym dziennikiem z czasów pracy Tuska jako przewodniczącego RE.

"To już ostatnie wpisy w moim dzienniku" - napisał Donald Tusk w komentarzu do fotografii, uchylając rąbka tajemnicy ws. powstawania książki. Na zdjęciu widać również prywatne mieszkanie polityka i "twórczy nieład" na stole.

instagram.com/screen
Podziel się
d2jsds5

W swojej książce były premier Polski dzień po dniu przedstawia swoją pracę w RE: pierwsze kroki w nowej roli, kulisy europejskiej polityki i najważniejsze wydarzenia ostatnich lat. To m.in. zamachy terrorystyczne w Paryżu i Brukseli, kryzys uchodźczy, śmierć prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i niekończące się negocjacje w sprawie Brexitu.

Wydawca zapowiada, że w książce znajdziemy też portrety najważniejszych postaci światowej polityki: Angeli Merkel, Borisa Johnsona czy Baracka Obamy i Donalda Trumpa.

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2jsds5

Awantura po nocnych głosowaniach w Sejmie. Lewica składa donos do prokuratury na marszałek Witek

Podziel się opinią

Share

d2jsds5

d2jsds5
d2jsds5
Bądź na bieżąco:
Więcej tematów