Trwa ładowanie...
d8l5o7y

Dolny Śląsk: śmierć mężczyzny pod nocnym lokalem. Czy doszło do strzelaniny?

Policja zatrzymała sześć osób związanych ze sprawą śmierci mężczyzny przed jednym z klubów na terenie Dzierżoniowa (woj. dolnośląskie) podczas minionego weekendu. Zdaniem świadków, na miejscu zdarzenia padły strzały.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dolny Śląsk: śmierć mężczyzny pod nocnym lokalem. Czy doszło do strzelaniny?
(WP, Fot: Jan Stanisławski)
d8l5o7y

W nocy z soboty na niedzielę, z 25 na 26 lipca, przed jednym z klubów w Dzierżoniowie doszło do awantury, w wyniku której śmierć poniósł 32-letni mężczyzna. Policja i prokuratura wszczęły śledztwo w tej sprawie i w poniedziałek zatrzymano sześć osób mogących mieć związek z tym zdarzeniem.

- Z relacji świadków tego zajścia wynika, że przed w nocy z soboty na niedzielę przed klubem padły strzały – mówi w rozmowie z WP Ewa Ścierzyńska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Świdnicy.

Śledczy nie ujawniają jednak szczegółów. Nie wiadomo również, czy wśród zatrzymanych jest osoba, która tamtej nocy użyła broni palnej. Prawdopodobnie we wtorek prokuratura podejmie decyzja, czy i komu zostaną postawione zarzuty.

d8l5o7y

Lokalne media informują, że śmierć 32-latka mogła być efektem porachunków właścicieli lokali rozrywkowych w regionie. Tej wersji nie potwierdza jednak prokuratura.

- W tej chwili jesteśmy na etapie ustalania wraz z policją dokładnych okoliczności tej sprawy i jest zbyt wcześnie, by mówić o szczegółach – dodaje Ścierzyńska.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d8l5o7y

Podziel się opinią

Share
d8l5o7y
d8l5o7y
Więcej tematów