Trwa ładowanie...
d2g8pso

Do KRRiT wpłynęły skargi na "W tyle wizji". Ziemkiewicz drwił ze zdrowia Stuhra

Dwie skargi na program "W tyle wizji" w TVP Info, wpłynęły do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji - poinformowała rzeczniczka KRRiT. Chodzi m.in. o "skandaliczne słowa" i "nawoływanie do nienawiści".
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Rafał Ziemkiewicz w programie "W tyle wizji" TVP Info kpił ze zdrowia Jerzego Stuhra
Rafał Ziemkiewicz w programie "W tyle wizji" TVP Info kpił ze zdrowia Jerzego Stuhra
d2g8pso

Skargi, które wpłynęły do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, zgłosiły dwie osoby prywatne, które wpisały w nich zarzuty o "skandalicznych słowach", "nawoływaniu do nienawiści" i dzieleniu społeczeństwa.

Jerzy Stuhr w nocy z niedzieli na poniedziałek trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie z podejrzeniem udaru mózgu. Został tam przewieziony z Nowego Targu. Jego żona poinformowała, że aktor jest w ciężkim stanie.

Na słowa Ziemkiewicza wylała się fala krytyki

d2g8pso

Rafał Ziemkiewicz, w programie "W tyle wizji" TVP Info, wyśmiał chorobę aktora, sugerując, że miała ona związek z wynikiem wyborów. "Poszły takie wiadomości, których przez delikatność się nie wrzuca w obieg publiczny, że jeden ze sławnych aktorów starszego pokolenia słynący z zajadłości antypisowskiej wylądował tej nocy wyborczej w szpitalu" - stwierdził Ziemkiewicz. I dodał, że prawdopodobnie "miało to związek" z wynikiem wyborów.

Ziemkiewicz wspomniał też o Tomaszu Lisie, który w zeszłym roku trafił do szpitala po udarze. Stwierdził, że to przestroga dla osób, które "dały się podniecić TVN-om".

KRRiT wystąpi teraz do TVP o nagranie i stanowisko w tej sprawie.

Zobacz też: Jarosław Kaczyński zniknął?

Czytaj też: <a href="https://wiadomosci.wp.pl/zamieszki-w-usa-rasizm-to-nie-jedyny-problem-z-jakim-walczy-ameryka-wywiad-6518176976664705a">Koronawirus. Raport z frontu, dzień piąty. Po omacku</a>

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Masz news, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2g8pso

Podziel się opinią

Share

d2g8pso

d2g8pso
Więcej tematów