Trwa ładowanie...

"Dlaczego Was tu nie ma?". To co odpowiedziała posłanka PiS, nie każdemu się spodoba

We wtorek po południu Beata Szydło odwiedzi tereny zniszczone przez nawałnicę. Antonii Macierewicz oddelegował wojsko do pomocy poszkodowanych, jednak te działania dla wielu nie są wystarczające. Opozycja grzmi, że rząd powinien udzielić pomocy poszkodowanym znacznie wcześniej.

Share
"Dlaczego Was tu nie ma?". To co odpowiedziała posłanka PiS, nie każdemu się spodobaŹródło: WP.PL
d55xfei

Jolanta Szczypińska w poniedziałek odwiedziła, zniszczone przez gwałtowne nawałnice, województwo pomorskie. Od wczoraj posłanka PiS aktywnie działa w sieci, organizując pomoc dla poszkodowanych oraz opisując wielki dramat mieszkańców.

Jedna z internautek napisała na Twitterze, że pomocy wciąż jest za mało. "Objechałam znaczną część terenu. Widziałam. Rozmawiałam. Proszę uruchomić większą pomoc" - zaapelowała do posłanki PiS.

d55xfei

Szczypińska nie odpierała zarzutów, raczej przyznała internautce racje pisząc: "Wiem i przekazuję wszystko co widzę tym, którzy decydują.."

"Pani Jolanto, dlaczego Was tu nie ma?" zapytała znów internautka.

"Ja jestem, wróciłam niedawno stamtąd , nie wiem gdzie inni. Był ze mną poseł Mrowczynski. Naprawdę nie mogę odpowiadać za innych" - napisała Szczypińska.

Szczypińska nie po raz pierwszy zaskoczyła internautów. W poniedziałek media obiegła wiadomość o rezygnacji fotografa Andrzeja Dudy. Andrzej Hrechorowicz poinformował na Twitterze, że "nie jest już fotografem #PAD". Mimo dociekań internautów, nie podał powodów swojego odejścia. Posłanka PiS na Twitterze podkreśliła, że szanuje jego decyzję i dziękuje za doskonałe zdjęcia.

d55xfei
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d55xfei
d55xfei
Więcej tematów