Trwa ładowanie...

Debata WP: wybory 10 maja – tak czy nie? Specjalne wydanie programu "Newsroom"

Wirtualna Polska zaprasza na specjalne wydanie programu "Newsroom". W niedzielę o godzinie 14:00 rozpocznie się debata WP "Wybory 10 maja – tak czy nie?". Nasi prowadzący Sebastian Ogórek i Agnieszka Kopacz porozmawiają z ekspertami i publicystami o nadchodzących wyborach prezydenckich.

Share
Debata WP: wybory 10 maja – tak czy nie? Specjalne wydanie programu "Newsroom"
Źródło: WP.PL
d4mul7e

"W obliczu szalejącego koronawirusa udział w święcie demokracji może być jednocześnie wstępem do wieczności. Albo nicości – w zależności od wyznawanego światopoglądu. A to już nie jest zabawa w kotka i myszkę, polityczne szachy czy 'House of cards', jak kto woli. Dlatego apeluję do rządzących – przełóżcie termin wyborów!" - apeluje p.o. redaktora naczelnego Wirtualnej Polski Piotr Mieśnik.

Zobacz też: Debata WP. "Wybory 10 maja – tak czy nie?"

Koronawirus w Polsce spowodował, że wybory prezydenckie 2020 stanęły pod znakiem zapytania. Obóz rządzący domaga się, by głosowanie odbyło się 10 maja. Z kolei opozycja apeluje, by wprowadzić stan nadzwyczajny i przełożyć wybory. Kto ma rację?

d4mul7e

W niedzielę o godzinie 14:00 zapraszamy do oglądania specjalnego wydania programu "Newsroom". Podczas debaty WP "Wybory 10 maja – tak czy nie?" porozmawiamy z ekspertami i publicystami o tym, kiedy i w jakiej formule powinny odbyć się wybory prezydenckie 2020 w dobie epidemii koronawirusa.

Jakie jest Wasze zdanie?" Czy wybory powinny się odbyć w wyznaczonym terminie? Czekamy na Wasze głosy i pytania na dziejesie.wp.pl

Zapraszamy na specjalny panel ekspertów, gdzie wystąpią: były Przewodniczący Państwowej Komisji Wyborczej, konstytucjonalista Wojciech Hermeliński, epidemiolog z Centrum Medycyny Zapobiegawczej dr Paweł Grzesiowski oraz politolog Uniwersytetu Warszawskiego dr Anna Materska-Sosnowska.

Z kolei ostatnie polityczne wydarzenia podsumuje Robert Feluś z Wirtualnej Polski, Bartosz Węglarczyk z portalu Onet.pl oraz Paweł Lisicki z tygodnika "Do Rzeczy".

Start Debaty WP: niedziela, godzina 13:50, na stronie głównej Wirtualnej Polski.

Pokaż, że Twój #GłosMaMoc – dołącz do wydarzenia #wyboryWPolsce

d4mul7e

Podziel się opinią

Share
d4mul7e
d4mul7e
Więcej tematów