Trwa ładowanie...
d26nmks

Dania. Kim Wall zamordowana w łodzi podwodnej. Peter Madsen: "Sprowokowała mnie"

Dania. Wraca sprawa śmierci 30-letniej szwedzkiej dziennikarki Kim Wall. Wynalazca Peter Madsen został skazany na brutalne zabójstwo w łodzi podwodnej. Teraz wyznaje, że został sprowokowany przez kobietę.
Share
Peter Madsen skazany na dożywocie. Chodzi o zabójstwo Kim Wall
Peter Madsen skazany na dożywocie. Chodzi o zabójstwo Kim WallŹródło: East News
d26nmks

Peter Madsen został skazany na dożywocie za brutalne zabójstwo szwedzkiej dziennikarki Kim Wall, do którego doszło w sierpniu 2017 r. Dziennikarka przyjechała do skonstruowanej przez niego łodzi podwodnej, by przeprowadzić wywiad.

- To mój błąd, że zginęła. To mój błąd, bo to ja popełniłem zbrodnię. Wszystko to jest moją winą - powiedział Madsen w niedawnym telefonicznym wywiadzie. To pierwszy raz kiedy Duńczyk przyznaje, że zamordował kobietę na pokładzie łodzi.

Wcześniej długo zaprzeczał oskarżeniom o morderstwo. Madsen brał również udział w poszukiwaniach kobiety tuż po zdarzeniu. Potem przyznał, że dziennikarka zmarła w wyniku nieszczęśliwego wypadku. Jej ciało miał pociąć na kawałki w panice.

d26nmks

Zakaz hodowli zwierząt futerkowych. "Te kwestie spotykają się z ogromnym zrozumieniem Jarosława Kaczyńskiego"

Teraz na jaw wychodzą nowe fakty. Peter Madsen w wywiadzie oświadczył, że dziennikarka go sprowokowała. Miała zniszczyć rzeczy, które znajdowały się na pokładzie. Odpowiedział twierdząco na pytanie, czy to dlatego ją zaatakował.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d26nmks

Podziel się opinią

Share
d26nmks
d26nmks
Więcej tematów