Trwa ładowanie...
dahhs2u

Dalsze losy 500+. Beata Szydło zabrała głos

"Program 500+ to ogromny sukces . Polskim rodzinom żyje się lepiej" - napisała na Twitterze była szefowa rządu. Tym samym Beata Szydło zdementowała informację o zmianach w sztandarowym projekcie Prawa i Sprawiedliwości.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Szydło o programie 500+
Beata Szydło o programie 500+ (PAP)
dahhs2u

Ostatnio głośno zrobiło się o pomyśle podniesienia świadczenia dla rodzin. - Mam nadzieję, że w kolejnych latach naszych rządów przy dobrej koniunkturze gospodarczej uda nam się rozszerzyć 500+ i wprowadzić większy dodatek, np. 1000+ - powiedział "Super Expresowi" poseł PiS Janusz Szewczak, wiceszef sejmowej Komisji Finansów Publicznych.

Takim planom w programie "Money. To się liczy" zaprzeczył w poniedziałek Bartosz Marczuk, wiceminister rodziny, informując, że w rządzie nie trwają żadne prace nad takim pomysłem. Pogłoski zdementowała również minister Elżbieta Rafalska.

Teraz głos zabrała była szefowa rządu Beata Szydło. Wicepremier napisała na Twitterze, że "cieszy się, że program 500+ jest dobrze odbierany przez Polaków". "Pozytywnie oceniają go eksperci. Dlatego będzie kontynuowany w obecnej formule. Dyskusja o jego zmianie jest dziś niepotrzebna" - napisała Szydło na Twitterze, dodając, że "Lepsze jest wrogiem dobrego".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dahhs2u

Podziel się opinią

Share

dahhs2u

dahhs2u
Więcej tematów