Trwa ładowanie...
d42gli3

Czy znajdziesz czapkę Św. Mikołaja? Świąteczna łamigłówka, która na chwilę oderwie was od świątecznych przygotowań

Tuż przed Bożym Narodzeniem wszyscy oddajemy się sprzątaniu i przygotowywaniu potraw, którymi raczyć się będziemy w czasie Wigilii. Im więcej świątecznych obowiązków tym łatwiej o bożonarodzeniowy zawrót głowy. Warto w takich chwilach oderwać się od żmudnej pracy i zająć się czymś co pozwoli naszym głowom odetchnąć. Świąteczna łamigłówka? Czemu nie!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dudolf wydał niedawno świąteczną serię rysowanych łamigłówek, które bawią zarówno dzieci jak i dorosłych.
Dudolf wydał niedawno świąteczną serię rysowanych łamigłówek, które bawią zarówno dzieci jak i dorosłych. (Facebook.com, Fot: thedudolf)
d42gli3

Węgierski artysta Gergely Dudás, znany jako Dudolf, wydał niedawno książkę z rysowanymi łamigłówkami nawiązującymi do atmosfery świąt Bożego Narodzenia. Zagadki były dedykowane dla najmłodszych, jednakże zabiegi Dudolfa, które stosował by utrudnić zadania najmłodszym, są na tyle zawiłe, że dorośli także będą się świetnie bawić w ich rozwiązywaniu.

Okładka książki ze świątecznymi łamigłówkami Dudolfa. harpercollins.com
Okładka książki ze świątecznymi łamigłówkami Dudolfa. (harpercollins.com, Fot: thedudolf)

Artysta podzielił się częścią swoich zagadek na swoim profilu w mediach społecznościowych i musimy przyznać - nie jest łatwo.

d42gli3

Czy uda wam się znaleźć niedźwiedzia pośród reniferów?

Łatwe? Czas znaleźć kubek czekolady wśród pingwinów!

Jeśli z powyższą łamigłówką sobie poradziliście bez problemów to znalezienie pandy w tłumie bałwanów (nie, nie chcemy tu nikogo obrażać, chodzi o prawdziwe bałwany) nie powinno wam zająć wiele czasu.

Owca wśród brodatych Św. Mikołajów? Zobaczmy...

d42gli3

Podziel się opinią

Share
d42gli3
d42gli3
Więcej tematów