Trwa ładowanie...
ycipk-1vg4ez
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.

Czołowe zderzenie dwóch aut. Dwie osoby nie żyją

Dwie osoby zginęły, a trzy trafiły do szpitala po wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 11 między Poznaniem a Obornikami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Czołowe zderzenie dwóch aut. Dwie osoby nie żyją
(WP.PL, Fot: Paweł Kozioł)
ycipk-1vg4ez

Jak poinformował oficer prasowy policji w Obornikach Marcin Marcinkowski, wskutek zderzenia samochodów opel i kia dwie osoby zginęły na miejscu, trzy trafiły do szpitala.

Policja wyznaczyła objazdy zablokowanego odcinka przez Gołaszyn. Na miejscu pracuje prokurator.

Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1vg4ez

ycipk-1vg4ez
ycipk-1vg4ez