Trwa ładowanie...
d4juogg

"Czas nie leczy ran, to banał. Zazdroszczę ludziom szczęścia". Poruszające słowa Anny Kality w #dzieńdobryWP

- Czas nie leczy ran, to banał. U mnie w tej chwili jest stabilnie - fatalnie. Mam w sobie sporo złości i agresji, zazdroszczę ludziom szczęścia. Nie mogę się po prostu pogodzić z tym, że Tomka nie ma. Jestem zła na los - powiedziała w emocjonalnym wywiadzie w #dzieńdobryWP Anna Kalita, wdowa po Tomaszu Kalicie.
Share
d4juogg

Tomasz Kalita, były rzecznik SLD, zmarł na początku roku. Chorował na złośliwy nowotwór mózgu. Walczył o legalizację medycznej marihuany

Wdowa po Tomaszu Kalicie była gościem Telewizji WP. W mocnych słowach mówi o zachowaniu niektórych polityków. Przyznaje, że jest rozżalona i zła.

d4juogg

Anna Kalita o Tomaszu. "Czasem nie jestem w stanie przypomnieć go sobie sprzed choroby"

- Kiedy Tomek był chory i mówił o medycznej marihuanie, to wielu polityków uznało, że to jest moment dla nich, aby się pokazać. Niektórzy z kolei mówili, że on czekał całe życie na chorobę, żeby się wylansować. Szkoda energii na takie osoby - wyjaśniła.

- Do końca życia walczył. Niestety, czasem nie jestem w stanie przypomnieć go sobie sprzed choroby. Tego młodego mężczyzny pełnego planów i marzeń - przyznała Kalita.

Jak ułożyła sobie życie po tragedii? - Wypełniam je pracą. Ona trzyma człowieka w ryzach. Daje poczucie sensu, celu - dodała. Wyznała, że pracuje obecnie przy medycznej marihuanie.

d4juogg

"Jeśli medyczna marihuana byłaby dostępna, to Tomasz mógłby żyć dłużej"

- To była sugestia moich szefów, ale ja się z tego bardzo cieszę. Mam nadzieję, że Tomek byłby zadowolony i dumny z tego co robię - wytłumaczyła.

- Nie ma gorszego uczucia od tego, kiedy się wie, że można było zrobić więcej, niekoniecznie wyleczyć, ale przynajmniej przedłużyć życie - dodała. Anna Kalita jest przekonana, że jeśli medyczna marihuana byłaby dostępna, to Tomasz mógłby żyć dłużej.

Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28. Platforma nc+: kanał 170.

d4juogg

Podziel się opinią

Share
d4juogg
d4juogg
Więcej tematów