Trwa ładowanie...

Cysorz to ma klawe życie! Tak Mariusza Błaszczaka podejmowano w szpitalu

Kwiaty, oddzielna sala dla VIP-a i specjalne traktowanie. Takie powitanie zgotowano szefowi MSWiA Mariuszowi Błaszczakowi w szpitalu przy ul. Wołoskiej w Warszawie.

Share
Cysorz to ma klawe życie! Tak Mariusza Błaszczaka podejmowano w szpitalu
Źródło: mswia.gov.pl
d2w2h2i

Do informacji o wyjątkowym traktowaniu ministra dotarł "Fakt". Błaszczak w szpitalu MSWiA został poddany zabiegowi usunięcia pęcherzyka żółciowego, jednemu z najbardziej powszechnych zabiegów chirurgicznych.

Według nieoficjalnych informacji minister miał nie tylko zostać powitany kwiatami przez dyrekcję szpitala, ale także sprowadzono dla niego specjalne łóżko. Mebel, na którym po zabiegu odpoczywa Błaszczak ma znacząco odbiegać od - skądinąd niezłych - standardów szpitala.

Dziennikarze Fakt24 przypomnieli również, że jednym z ulubionych haseł Mariusza Błaszczaka była "arogancja władzy". Wtedy zarzut ten dotyczył rządów Platformy Obywatelskiej. Dziś, oczywiście, problem został zażegnany.

d2w2h2i

Oburzenia całą sprawą nie kryją internauci. Przypominają, że większość Polaków nie tylko nie może na takie luksusy liczyć, ale też na leczenie czeka w nie kończących się kolejkach.

d2w2h2i

Podziel się opinią

Share
d2w2h2i
d2w2h2i
Więcej tematów