Trwa ładowanie...

Co ze zdrowiem Władimira Putina? "Jest trudny do opanowania"

Leonid Newzlin, rosyjski biznesmen żyjący na emigracji, powołując się na swoje kontakty na Kremlu, zdradził co obecnie dzieje się z Władimirem Putinem. Jego zdaniem rosyjski prezydent "nie chce i najwyraźniej nie otrzymuje złych informacji (w tym o wojnie - red.). Dodał, że lekarze Putina zaczęli u niego dostrzegać symptomy "poważnej choroby".

Share
Co ze zdrowiem Włądimira Putina? "Jest trudny do opanowania" Co ze zdrowiem Włądimira Putina? "Jest trudny do opanowania" Fot: RAMIL SITDIKOV
d1id5yd

Niewzlin twierdzi, że Putin celowo unika negatywnych komunikatów płynących z Ukrainy. Nie chce słuchać o stratach i porażkach rosyjskiej armii.

- Według wiarygodnych informacji z kręgów rządowych, nie odbywają się już żadne spotkania wojskowo-polityczne i strategiczne, ani rady eksperckie. Prezydent nie jest nimi zainteresowany. Takich narad nie ma w ministerstwach i departamentach, bo jeśli nie są one potrzebne pierwszemu szefowi, to nie potrzebują ich inni - powiedział oligarcha w rozmowie z niezależną rosyjską dziennikarką Julią Łatyniną.

W jego ocenie pod tym względem Putin znacznie się zmienił. Wskazał, że jeszcze do niedawna prezydent Rosji żywo interesował się tym, co się dzieje i próbował to zrozumieć. - Ale to był poprzedni Putin. Około rok temu zaczął przechodzić zasadniczą przemianę, a teraz sytuacja jest krytyczna - ocenił oligarcha.

d1id5yd

Putin jest poważnie chory? Przyjmuje sterydy

Dalej Niewzlin mówił też o problemach zdrowotnych rosyjskiego przywódcy, które mogą wynikać z przyjmowanych przez niego środków.

- To, co zwykliśmy uważać za efekt botoksu, jest w rzeczywistości długotrwałym działaniem sterydów. To wiele wyjaśnia. Sterydy to preparaty hormonalne, które są przyjmowane w różnych przypadkach - w onkologii, chorobach autoimmunologicznych i innych. Według lekarzy Władimir Władimirowicz od dawna jest pod wpływem sterydów i może to mieć związek z naturą jego choroby - powiedział.

Niewzlin zauważył też, że przyjmowanie sterydów może znacznie wpłynąć na samopoczucie przyjmującego. - Osoba wystawiona na działanie sterydów popada w agresję. (Putin- red.) jest szalenie drażliwy, trudny do opanowania i musi być w bunkrze, ponieważ jego odporność jest żadna. Każda choroba bakteryjna lub wirusowa może szybko doprowadzić do tragicznych konsekwencji - podkreślił.

d1id5yd

Przeczytaj też:

Źródło: Radio Zet

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d1id5yd
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

WP Wiadomości na:

d1id5yd
d1id5yd
Więcej tematów