Trwa ładowanie...
d3720p1

Co za wpadka Nowoczesnej... Polubili ten fragment z "Titanica"

Partia Ryszarda Petru musi się jeszcze wiele nauczyć w kontekście obsługi mediów społecznościowych. Osoba administrująca ich profil na Twitterze właśnie polubiła fragment filmu "Titanic", w którym kapitan wydaje załodze rozkaz "Cała naprzód!". Jak skończył flagowy brytyjski transatlantyk wiedzą wszyscy...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Co za wpadka Nowoczesnej... Polubili ten fragment z "Titanica"
(Youtube/Twitter)
d3720p1
Twitter

#CałaNaprzód to hasztag, którym Nowoczesna promuje w mediach społecznościowych niedzielną konwencję swoich członków. Należy dodać, że partia reagując na fragment z "Titanica" padła ofiarą trollingu. Wideo z oznaczeniem partii i hasztagiem dodała bowiem rzeczniczka prasowa SLD Anna-Maria Żukowska.

W niedzielę o 12:30 w warszawskiej Arenie Ursynów rozpocznie się konwencja Nowoczesnej. Spotkanie członków ma być "powrotem do źródeł" partii, czyli wysłaniem w świat sygnału, że ugrupowanie Petru znowu promuje wyrazisty liberalizm gospodarczy i ideowy. Po oficjalnych przemówieniach liderów partii, będzie można wziąć udział w dyskusjach w dwóch panelach "500plus co dalej?" i "Związki partnerskie - dlaczego są potrzebne". Na konwencji pojawią się też członkowie Platformy Obywatelskiej.

d3720p1

Podziel się opinią

Share

d3720p1

d3720p1
Więcej tematów