Trwa ładowanie...
d4hk5ul

Co za gafa! Zobacz, jak burmistrz nazwał prezydenta Dudę

- Przyjęcie przez Pana Aleksandra Dudę zaproszenia na wizytę w Kępnie to dla nas olbrzymie wyróżnienie - powiedział burmistrz gminy Kępno Piotr Psikus. Wpadka szybko została odnotowana przez zgromadzonych na placu gości, a prezydent skwitował niezręczną sytuację uśmiechem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Co za gafa! Zobacz, jak burmistrz nazwał prezydenta Dudę
(PAP, Fot: Tomasz Wojtasik)
d4hk5ul

- Przepraszam serdecznie, panie prezydencie, ale to z wrażenia, to z emocji - tłumaczył się burmistrz. - Ostatnio prezydent był 92 lata temu - dodał Psikus. Zabawną sytuację możecie obejrzeć na filmie poniżej. Wszystko zaczyna się w 5. minucie nagrania.

Wpadkę burmistrza podchwycili niektórzy posłowie opozycji. Rzecznik Platformy Obywatelskiej Jan Grabiec drwił z głowy państwa na Twitterze, zaś internauci żartowali, że to kontynuacja serialu satyrycznego "Ucho Prezesa", w którym Andrzej Duda notorycznie nazywany był Adrianem. Na Grabca spadły słowa krytyki, przede wszystkim ze strony pracowników TVP.

Prezydent odwiedził Wielkopolskę w poniedziałek. Podczas spotkania z mieszkańcami komplementował sytuację gminy Kępno, w której niemal nie występuje bezrobocie. Duda promował również rządowy program Mieszkanie Plus oraz własną inicjatywę zorganizowania referendum konstytucyjnego w 2018 roku.

d4hk5ul

Podziel się opinią

Share

d4hk5ul

d4hk5ul
Więcej tematów