Trwa ładowanie...

Cieszyce: poważne utrudnienia na krajowej ósemce

Krajowa droga nr 8 w kierunku Kudowy-Zdroju jest zablokowana. Kierowca ciężarówki utracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w ogrodzenie jednej z przydrożnych posesji w okolicach Cieszyc. W wyniku wypadku nikt nie został ranny.
Share
Utrudnienia występują na krajowej drodze nr 8 w kierunku Kudowy-Zdroju.
Utrudnienia występują na krajowej drodze nr 8 w kierunku Kudowy-Zdroju.Źródło: WP.PL, Fot: Zenon Kubiak
d2gz0as

Na miejscu działają juz oddziały straży pożarnej, które próbują usunąć ciężarówkę z drogi. Kierowcy podróżujący w stronę Kudowy-Zdroju muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Według informacji z profilu "Strzelin998" od ronda w Żernikach do zjazdu w Wojkowicach na autostradę A4 powstał zator, który pozwala kierowcom poruszać się z maksymalną prędkością 5km/h.

Dla osób podróżujących z Wrocławia!

Wyjazd z Wrocławia w kierunku Strzelina jest praktycznie niemożliwy!

Powstał zator od ronda w Żernikach do zjazdu w Wojkowicach na A4! Pojazdy poruszające się z prędkością 5km/h!

Wszystko to po śmiertelnym wypadku na autostradzie A4, a tam utrudnienia potrwają jeszcze parę godzin! Ruch więc został skierowany na drogę S8 ale niestety i tam doszło do zdarzenia drogowego. Samochód ciężarowy w miejscowości Jaroniów wypadł z drogi i wbił się w betonowe ogrodzenie parkując pod domem ! Ruch na drodze odbywa się wahadłowo. Dlatego też większość osób wybrała objazd przez STRZELIN, dalej na Brzeg!

Źródło: Facebook

d2gz0as

Podziel się opinią

Share
d2gz0as
d2gz0as
Więcej tematów