Trwa ładowanie...
d14rxcu

Ciemnoskóry mężczyzna pobity we Wrocławiu. Chcieli go wrzucić do tunelu

W sobotę wieczorem trójka mężczyzn zaczepiła obcokrajowca w centrum Wrocławia. Pobili go i chcieli zrzucić do tunelu pod placem Dominikańskim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Policjanci będą przesłuchiwać trzech podejrzanych mężczyzn
Policjanci będą przesłuchiwać trzech podejrzanych mężczyzn (WP.PL)
d14rxcu

Do zdarzenia miało dojść na przystanku autobusowym. Trzech mężczyzn szarpało czekającego na transport Hindusa. Grozili, że zrzucą go do tunelu samochodowego, który znajduje się pod placem przy Galerii Dominikańskiej. Jak informuje potral tuwroclaw.com choć na przystanku stało kilkanaście osób to w obronie obcokrajowca stanął tylko jeden mężczyzna. On też został pobity i trafił do szpitala.

Informacje potwierdza rzecznik prasowy wrocławskiej komendy. - Policjanci natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia pojechali na miejsce, gdzie zatrzymali trzech mężczyzn. Wszyscy byli nietrzeźwi. Obecnie przebywają we Wrocławskim Ośrodku Pomocy Osobom Nietrzeźwym. Po opuszczeniu ośrodka zostaną przesłuchani w tej sprawie. Dopiero wtedy będziemy mogli wyjaśniać okoliczności zdarzenia i określić czy było to pobicie na tle narodowościowym, czy z innej przyczyny - powiedział portalowi tuwroclaw.com asp. szt. Łukasz Dutkowiak.

Czytaj też: 14-latka pobita przez rasistę w Warszawie. "Odpowiedzialność spoczywa na PiS"

d14rxcu

Podziel się opinią

Share

d14rxcu

d14rxcu
Więcej tematów