Trwa ładowanie...
ycipk-15sp90

Chłopak Magdaleny Żuk wraca do normalnego życia. Ludzie go przepraszają

Marcus W. po trzech miesiącach od śmierci swojej dziewczyny próbuje wrócić do normalnego życia. Chłopak wrócił do salonu fryzjerskiego, w którym pracował zanim doszło do tragicznych wydarzeń w Egipcie. - Wszyscy jego stali klienci czekali na jego powrót. Ich wsparcie pomaga mu w codziennych obowiązkach - zdradza znajomy mężczyzny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Marcus W. i Magdalena Żuk.
Marcus W. i Magdalena Żuk. (Instagram)
ycipk-15sp90

Sprawą śmierci 27-letniej dziewczyny w maju żyła cała Polska. Tajemnicze okoliczności, w których zginęła wywołały olbrzymie zainteresowanie internautów, którzy na własną rękę prowadzili śledztwo zakładając m.in. setki grup dyskusyjnych w mediach społecznościowych. Zdecydowana większość tego typu forów pełna była teorii spiskowych, za pomocą których rzucano fałszywe oskarżenia na osoby związane z Magdaleną Żuk. Jedną z ofiar samozwańczych śledztw był właśnie Markus W. O sprawie pisaliśmy więcej w artykule poniżej.

Po wielu tygodniach śledztwa służby potwierdziły ostatecznie, że Markus nie ma związku ze śmiercią swojej dziewczyny. Przez cały ten czas przeżywał jednak piekło.

ycipk-15sp90

- Było naprawdę niebezpiecznie. Codziennie, setki razy jemu i jego mamie grożono śmiercią - podaje "Fakt".

Jego sytuacja powoli wraca do normy. Nienawiść z jaką musiał się mierzyć każdego dnia maleje.

- Ci, którzy grozili mu śmiercią, zaczęli go przepraszać - donosi "Fakt".

- Markus wrócił do salonu 1 sierpnia. I co najważniejsze, wszyscy jego stali klienci czekali na jego powrót. Ich wsparcie pomaga mu w codziennych obowiązkach - - zdradza znajomy mężczyzny w rozmowie z "Faktem".

ycipk-15sp90

- Jego życie nigdy nie będzie normalne, ale ten chłopak jest silny i walczy, a my wszyscy mu pomagamy - dodaje.

Magdalena Żuk poleciała 25 kwietnia na wycieczkę do kurortu Marsa-Alam. Po dwóch dniach jej partnera - który został w Polsce - zaniepokoiło dziwne zachowanie 27-latki. Mężczyzna zdecydował, że Magda powinna wrócić do kraju. Ze względu na pogarszający się stan zdrowia kobieta trafiła do szpitala. W tym samym czasie do Egiptu przyjechał ich znajomy, aby zabrać Magdę do Polski. W szpitalu dowiedział się, że kobieta nie żyje, ponieważ wyskoczyła przez okno. Całą sprawę wyjaśniali na miejscu w Marsa Alam reporterzy Wirtualnej Polski: Jarosław Kociszewski i Patryk Osowski.

Zobacz też: Sebastian Fabijański: Sprawa Magdaleny Żuk pobudziła internautów do działania

ycipk-15sp90
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-15sp90

ycipk-15sp90
ycipk-15sp90