Trwa ładowanie...

Chiny: Jeden z największych festiwali muzyki elektronicznej odwołany

Mający odbyć się w ten weekend festiwal muzyki elektronicznej Ultra China Shanghai został oficjalnie odwołany. Organizatorzy szukają nowego odpowiedniego terminu. Za powód odwołania imprezy podają „okoliczności, na które nie mieli wpływu”.
Share
Sunrise  Festival 2018: jakie gwiazdy wystąpią na festwialu?
Sunrise Festival 2018: jakie gwiazdy wystąpią na festwialu?Źródło: iStock.com
d4eh7wf

Organizatorzy jednak nie zostawiają festiwalowiczów z niczym. Zamiast Ultra China Shanghai ddbędzie się Ultra Shanghai Club Takeover - cykl występów najbardziej utalentowanych artystów i DJ'ów z całego świata w najlepszych klubach w Szanghaju. Podona sytuacja miala miejsce w czerwcu w Pekinie - w miejsce przełożónego Ultra China Beijing (odbędzie się ostatecznie w przyszły weekend, tj. 15-16 września) wskoczyło Ultra Beijing Club Takeover i zebrał pozytywne oceny.

Bilety zakupione na Ultra China Shanghai będą zwracane w ciągu najbliższych dziesięciu dni roboczych.

Szukasz rabatów na elektronikę? Sprawdź stronę Sferis promocje

d4eh7wf

Wraz z komunikatem o przełożeniu imprezy w Szanghaju, podano line-up na Ultra China w Pekinie. Wystąpią tacy artyści jak Afrojack, Armin van Buuren, Axwell & Ingrosso, DJ SNAKE, Galantis, Nicky Romero, Steve Angello, Tchami i Zedd. Pełen line-up i szczególy odnośnie biletów na wydarzenie mają pojawić się w tym tygodniu.

Poniżej oficjalne oświadczenie organizatorów w związku z odwołaniem Ultra China Shanghai, które pojawiło się na Weibo.

Oświadczenie organizatorów Ultra China Shanghai w związku z odwołaniem imprezy. Weibo
Oświadczenie organizatorów Ultra China Shanghai w związku z odwołaniem imprezy.Źródło: Weibo

Ultra Music Festival to festiwal poświęcony muzyce elektronicznej. Pierwsza edycja odbyła się w Miami w 1999 roku. Z biegiem czasu impreza rozrosłą się na praktycznie cały świat i ma też swoje edycje m.in. w Japonii, Korei Południowej, Chinach, Indiach, Tajlandii, Australii, Chorwacji, RPA, Meksyku i krajach Ameryki Południowej. W 2019 roku ma się odbyć w Rosji i na Hawajach.

d4eh7wf

Podziel się opinią

Share
d4eh7wf
d4eh7wf
Więcej tematów