Trwa ładowanie...
d3bbg99

Chełm. Gang bandytów rozbity. Torturowali i przypalali lokówką

Szajka terroryzująca okolice Chełma tym razem wdarła się do domu jednorodzinnego na osiedlu Słoneczne. Mieszkającego tam 40-letniego mężczyznę bili i przypalali gorącą lokówką. Grozili, że zrobią coś złego także dziecku, jeśli nie odda im pieniędzy.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bandyci przypalali mężczyznę lokówką
Bandyci przypalali mężczyznę lokówką (East News, Fot: Andrzej Zbraniecki)
d3bbg99

Jak donosi chełmski portal supertydzien.pl, bandyci w kominiarkach wdarli się przez okno do domu na obrzeżach Chełma około 2. w nocy. Policja nie ujawnia szczegółów napadu w trosce o tok śledztwa, ale nieoficjalnie wiadomo, że sprawcy działali podobnie, jak w czasie w dwóch innych napadów w gminie Chełm.

Tam też wdarli się do mieszkań, zaczęli grozić i torturować mieszkańców, żądając pieniędzy. Tym razem skrępowali właściciela i użyli rozgrzanej lokówki. Właściciel domu miał oparzenia trzeciego stopnia na szyi i głowie, a także liczne stłuczenia. Pogotowie wezwał dopiero po południu.

Pieniądze oddał po tym, jak bandyci grozili, że zrobią krzywdę jego synowi. "Kurier Lubelski" sugeruje, że podduszali chłopca i grozili, że obetną mu palce. Nieoficjalnie wiadomo, że zabrali mu 60 tys złotych i biżuterię. Policję wezwał sąsiad, a w ujęciu sprawców pomogły nagrania z monitoringu.

d3bbg99

Zobacz też: Komorowski w programie "Tłit: PiS jest pazerny. "Nielegalne nagrody"

Wiadomo, że cztery zatrzymane osoby to obywatele Ukrainy. Trzy najbliższe miesiące spędzą w areszcie.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3bbg99

Podziel się opinią

Share

d3bbg99

d3bbg99
Więcej tematów