Trwa ładowanie...
d1dbcg1
d1dbcg1

Chce być prezydentem. "Nigdy nikogo nie molestowałem"

Republikański kandydat do nominacji prezydenckiej w przyszłorocznych wyborach w USA, biznesman Herman Cain, stanowczo odrzucił oskarżenia, że kilkanaście lat temu molestował seksualnie dwie kobiety.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1dbcg1

O oskarżeniach takich poinformował w niedzielę wieczorem (czasu USA) specjalizujący się w ujawnianiu kulis polityki internetowy dziennik "Politico". Podano tam, że w latach 1996-1999, kiedy Cain był prezesem Krajowego Stowarzyszenia Właścicieli Restauracji, dwie pracownice tej organizacji oskarżyły go, iż wypowiadał w ich obecności komentarze o seksualnej treści i czynił nieprzyzwoite gesty.

- Są to całkowicie bezpodstawne, fałszywe zarzuty. Nikogo nigdy seksualnie nie molestowałem - oświadczył Cain w wywiadzie dla telewizji Fox News. Dodał nawet, że jeśliby w przyszłości ktoś jeszcze go o to oskarżał, będą to "sfabrykowane" zarzuty.

Według "Politico", kobiety oskarżające Caina, których nazwisk nie podano, odeszły ze stowarzyszenia. Przedtem jednak podpisały z nim umowę, na podstawie której otrzymały rekompensatę pieniężną i zobowiązały się do nieujawniania dlaczego zrezygnowały z pracy.

Cain, były szef koncernu Godfather's Pizza, ku zaskoczeniu obserwatorów znajduje się na czele wyścigu Republikanów do nominacji prezydenckiej, wraz z byłym gubernatorem Massachusetts, Mittem Romneyem.

W niektórych sondażach czarnoskóry Cain prowadzi nawet przed Romneyem. Komentatorzy uważają jednak, że nie ma szans na nominację.

NaSygnale.pl: "Ten drań chciał to robić z moją 10-letnią córką!"

d1dbcg1

Podziel się opinią

Share
d1dbcg1
d1dbcg1
Więcej tematów