Trwa ładowanie...
d78szj1

Chcą wyrzucić Krystynę Pawłowicz z Facebooka. Za jej wpis o samobójstwie 14-latka

Petycja w sieci pojawiła się w niedzielę. Liczba podpisów rośnie lawinowo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Chcą wyrzucić Krystynę Pawłowicz z Facebooka. Za jej wpis o samobójstwie 14-latka
(PAP, Fot: Rafał Guz)
d78szj1

W dniu 23 września 2017 roku dokonała parszywego wpisu z powodu samobójstwa 14‐latka dyskryminowanego ze względu na orientację seksualną. Kobieta ta jest pozbawiona zasad moralnych i reprezentuje skrajną zgniliznę moralną - napisali organizatorzy akcji.

Petycja w sprawie Krystyny Pawłowicz pojawiła się w serwisie Avaaz.org. Jej organizatorzy chcą usunięcia z Facebooka posłanki Prawa i Sprawiedliwości. To właśnie tam pani profesor popełniła wpis, który w opinii wielu osób zakrawa na skandal.

Facebook.com
Podziel się

Posłanka PiS komentowała samobójstwo 14-latka z Gorczyna. Chłopiec miał się zabić, bo nie był akceptowany przez rówieśników z powodu orientacji homoseksualnej.

d78szj1

Krystyna Pawłowicz od lat wykorzystuje media społecznościowe do szerzenia nienawiści do Polaków. Znieważa i obraża ludzi. Propaguje ideologię neofaszystowską oraz nienawiść do grup etnicznych. Propaguje i wznieca dyskryminację ze względu na poglądy polityczne czy orientację seksualną - piszą twórcy petycji.

avaaz.org
Podziel się

Petycję w chwili publikacji artykułu podpisało ponad 4 tys. osób. Liczba ta lawino rośnie. Wpis Krystyny Pawłowicz już wcześniej spotkał się z potępieniem w sieci. Pojawiły się ostre oceny polityków.

Ale nie tylko politycy byli oburzeni słowami Pawłowicz. Głos zabrała też znana blogerka.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

d78szj1

Podziel się opinią

Share

d78szj1

d78szj1
Więcej tematów