Trwa ładowanie...

Cejrowski z własną audycją. Kontrowersyjny podróżnik wraca do Trójki

Podróżnik i kontrowersyjny polityczny komentator Wojciech Cejrowski od 3 lipca będzie miał swoją audycję w radiowej Trójce. Ostatnio zasłynął wypowiedzią, że Donald Tusk "kocha Polskę, ale od tyłu".

Share
Cejrowski z własną audycją. Kontrowersyjny podróżnik wraca do Trójki
Źródło: Forum, Fot: Łukasz Dejnarowicz
d32e97v

Cejrowski w wakacyjnej ramówce ma poprowadzić program "Audycja podzwrotnikowa". Będzie emitowany w sobotę, o godz. 10. To oznacza, że program Marka Niedźwieckiego przesunięto na godz. 11:00.

Jak pisze portal wyborcza.pl, Cejrowskiego zatrudnił nowy szef Trójki Wiktor Świetlik. Radę programową zapewnił, że audycja będzie podróżnicza. Czy jednak kontrowersyjny komentator powstrzyma się przed politycznymi wycieczkami?

Kilka dni temu Cejrowski w programie TVP Info "Minęła dwudziesta" wypowiadał się na temat Donalda Tuska. - On kocha Polskę, ale od tyłu, czyli żeby wydoić, tak jak krowę się kocha od tyłu. Obaj kochają, tylko Donald Tusk jest kochającym inaczej - powiedział. Z prowadzącym program, którego jest stałym gościem, wita się zawsze słowami "Szczęść Boże".

Ostre komentarze Cejrowskiego o m.in. o byłym premierze nie wszystkim się podobają. - Dawanie tak wulgarnych cytatów z Cejrowskim to strzelanie goli do własnej bramki – napisał na Twitterze Piotr Semka.

d32e97v

Podziel się opinią

Share
d32e97v
d32e97v
Więcej tematów