Trwa ładowanie...
d34atfm
cba

CBA robi przeszukania w całej Polsce. Chodzi o śledztwo ws. Przewozów Regionalnych

W kilkunastu miejscach w całej Polsce funkcjonariusze CBA zabezpieczają dokumenty i sprzęt elektroniczny. Chodzi o śledztwo dotyczące wyrządzenia znacznej szkody majątkowej Przewozom Regionalnym.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie ilustracyjne. Agenci CBA robią przeszukania w całej Polsce
Zdjęcie ilustracyjne. Agenci CBA robią przeszukania w całej Polsce (East News, Fot: Stanisław Kowalczuk)
d34atfm

Funkcjonariusze z Bydgoszczy i innych delegatur CBA prowadzą w czwartek na terenie kilku województw przeszukania i zatrzymania rzeczy w firmach zajmujących się usługami serwisowymi i naprawczymi lokomotyw, wagonów i ich elementów. Chodzi o przedsiębiorstwa, które świadczą usługi dla przewoźników kolejowych z całej Polski.

- Dokumentacja zabezpieczana jest w Przewozach Regionalnych, Szybkiej Kolei Miejskiej i Urzędzie Transportu Kolejowego. Działania prowadzone są w 11 lokalizacjach, między innymi w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Olsztynie, Gdyni i Zielonej Górze - informuje Temistokles Brodowski, rzecznik CBA.

Czynności realizowane są w oparciu o postanowienia wydane przez Prokuraturę Okręgową w Bydgoszczy. Agenci zabezpieczają dokumentację i sprzęt elektroniczny w związku z prowadzonym śledztwem w sprawie wyrządzenia znacznej szkody majątkowej spółce Przewozy Regionalne z siedzibą w Warszawie.

d34atfm

Źródło: CBA

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d34atfm

Podziel się opinią

Share
d34atfm
d34atfm
Więcej tematów