Trwa ładowanie...
ycipk-4n71qt
Zamieszczone na stronach internetowych portalu WP.PL materiały sygnowane skrótem "PAP" stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie, chronionych przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez WP.PL na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
francja

Carla Bruni-Sarkozy rozdrażniła hodowców owiec

Pirenejscy hodowcy owiec skrytykowali
pierwszą damę Francji Carlę Bruni-Sarkozy za jej zaangażowanie na
rzecz ochrony niedźwiedzi, uważanych przez nich za szkodniki -
powiadomił w niedzielę dziennik "Le Parisien"
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Carla Bruni-Sarkozy rozdrażniła hodowców owiec
(AFP)
ycipk-4n71qt

Carla Bruni-Sarkozy nie zna życia w naszych górach. Swoim wstawiennictwem wspiera jedynie ekologiczne lobby - powiedział Alain Naudy, burmistrz gminy Orlu w regionie Midi-Pyrenees na południu Francji. Mamy dość tej salonowej ekologii - dodał.

Naudy nawiązał do listów, jaki pierwsza dama Francji napisała do dwóch organizacji zajmujących się obroną zwierząt. Wyraziła w nich poparcie dla idei harmonijnej koegzystencji ludzi i niedźwiedzi w Pirenejach.

Mieszkańcy regionu nie podzielają entuzjazmu Carli Bruni-Sarkozy dla niedźwiedzi. Tylko w ubiegłym tygodniu w gminie Orlu zginęło przez te drapieżniki ponad 10 owiec.

ycipk-4n71qt
Polub WP Wiadomości
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4n71qt

ycipk-4n71qt
ycipk-4n71qt