Trwa ładowanie...

Były szef MON Antoni Macierewicz ma nowego współpracownika. Ma 23 lata

Kamil Gniatkowski - student administracji został nowym współpracownikiem Antoniego Macierewicza. Pracuje w jego biurze poselskim w Piotrkowie Trybunalskim.

Share
Były szef MON Antoni Macierewicz ma nowego współpracownika. Ma 23 lata
Źródło: PAP, Fot: Paweł Supernak
d4mzevw

- Z panem Antonim Macierewiczem współpracuję już ponad rok. Najpierw jako asystent społeczny, a teraz jako pracownik biura poselskiego - powiedział portalowi gazeta.pl Kamil Gniatkowski.

Według informacji dziennikarzy portalu Gniatkowski pełni de facto funkcję szefa biura poselskiego Macierewicza w Piotrkowie.

Co wiadomo o nowym współpracowniku byłego ministra obrony, obecnie szefa podkomisji smoleńskiej? Ma 23 lata i jest studentem administracji na Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie. Przez ostatnie trzy lata jego jedynym źródłem dochodu - jak wynika z oświadczenia o współpracownikach złożonego przez Macierewicza w Kancelarii Sejmu - były umowy zlecenia.

Zobacz także: Tajemnica pewnej koperty, czyli donosy w Prawie i Sprawiedliwości

Gniatkowski pracował poprzednio jako asystent społeczny w biurze poselskim posła PiS Roberta Telusa. Działa w Forum Młodych PiS.

To już kolejny młody współpracownik Macierewicza, po Bartłomieju Misiewiczu i Edmundzie Jannigerze.

- Nie rozumiem dlaczego mam być porównywany z panem Bartłomiejem Misiewiczem. Różnimy się od siebie na wielu płaszczyznach, łączy nas jednak praca dla ojczyzny - mówi portalowi gazeta.pl Kamil Gniatkowski.

Źródło; gazeta.pl

d4mzevw

Podziel się opinią

Share
d4mzevw
d4mzevw
Więcej tematów