Trwa ładowanie...
ycipk-3h7tor
cba

Były partner Edyty Górniak Bartosz B. i aktor Piotr A. zatrzymani przez CBA

CBA zatrzymało 11 osób w śledztwie dotyczącym nieprawidłowości w działaniu grupy kapitałowej GetBack S.A. Jak nieoficjalnie dowiedziała się Wirtualna Polska, wśród nich jest aktor Piotr A. oraz były partner Edyty Górniak Bartosz B.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zatrzymani przez CBA są były partner Edyty Górniak i aktor Piotr A.
Zatrzymani przez CBA są były partner Edyty Górniak i aktor Piotr A. (Forum)
ycipk-3h7tor

Jak informuje CBA, 11 zatrzymanych to kolejny etap śledztwa dotyczącego nieprawidłowości w działaniu grupy kapitałowej GetBack S.A. Funkcjonariusze warszawskiej delegatury CBA zatrzymali 11 osób w dwóch wątkach śledztwa dotyczącego GetBack. Tym razem dotyczą one piramidy finansowej, oszustw, fikcyjnych umów i wyprowadzania za pośrednictwem łańcuszka firm pieniędzy z GetBack.

Wśród zatrzymanych są byli dyrektorzy i pracownicy jednego z banków oraz osoba współpracująca z Piotrem B., zatrzymanym w czerwcu 2018 r. do tej sprawy. Agenci Biura przeszukują mieszkania zatrzymanych. Po zakończeniu czynności zostaną przewiezieni do Prokuratury Regionalnej w Warszawie, gdzie usłyszą zarzuty. Śledztwo w sprawie GetBack prowadzone jest w kilku wątkach. Dotyczy wyrządzenia tej spółce szkody majątkowej i przestępstw związanych z obrotem giełdowym. Dotychczas w postępowaniu zarzuty usłyszało 38 osób.

ycipk-3h7tor

Masz newsa, zdjęcie lub film? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Nowacka do Zalewskiej: wara od naszych dzieci!

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Ważne
0
Smutne
0
Ciekawe
0
Irytujące
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3h7tor

ycipk-3h7tor
ycipk-3h7tor