Trwa ładowanie...
d2v9z65

Burze nad Polską. Sprawdź, gdzie w tym momencie jest burza

Nad Polskę nadciągnęły chmury. Burze mogą pojawić się przede wszystkim w zachodniej części kraju. Nocą obejmą też środkową część Polski. W każdej chwili można sprawdzić, gdzie obecnie trwa burza. Zobacz, jak to zrobić.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Burze nad Polską. Sprawdź, gdzie w tym momencie jest burza
(Getty Images)
d2v9z65

W niedzielę 10 maja, a także w nocy z niedzieli na poniedziałek możliwe są burze z przelotnymi opadami deszczu. Największe ryzyko wystąpienia burz jest na zachodzie Polski i w górach. Silne burze z gradem (2-3 cm) i intensywnymi opadami deszczu pojawią się zwłaszcza na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej.

Gdzie jest burza?

W każdej chwili można sprawdzić, gdzie aktualnie jest burza, korzystając z radaru burz w serwisie blitzortung.org. Informacje tam zawarte są aktualizowane na bieżąco. Można więc śledzić, jak przesuwają się chmury burzowe i czy wkrótce pojawią się nad miejscowością, w której mieszkamy.

d2v9z65

Od poniedziałku 11 maja załamanie pogody

Po weekendzie szykuje się załamanie pogody. Na początku tygodnia w Polsce możemy spodziewać się silnego wiatru, burz, opadów deszczu, a nawet śniegu i gradu. Nie da się ukryć, pogoda nie będzie nas rozpieszczać.

Pogoda na maj – anomalie pogodowe

Środkowa Europa wkrótce znajdzie się w masie pochodzenia arktycznego, morskiego, która napływa z Grenlandii. Oznacza to, że do połowy maja mogą występować poranne przymrozki. Na upały poczekamy raczej do czerwca. Nic nie wskazuje na to, by miały szybciej nadejść.

d2v9z65

Podziel się opinią

Share

d2v9z65

d2v9z65
Więcej tematów