Trwa ładowanie...
d1b661n

Bukmacherzy przyjmują zakłady na to, kiedy skończy się remont ronda Kaponiera w Poznaniu

Termin zakończenia prac na rondzie Kaponiera w Poznaniu był już tyle razy przekładany, że jedna z firm bukmacherskich przyjmują już nawet zakłady o to, czy remont uda się zakończyć w przyszłym roku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Bukmacherzy przyjmują zakłady na to, kiedy skończy się remont ronda Kaponiera w Poznaniu
(WP, Fot: Zenon Kubiak)
d1b661n

Rondo Kaponiera to komunikacyjne serce Poznania, na którym krzyżowały się trasy niemal wszystkich linii tramwajowych. Przed Euro 2012 rozpoczęto gruntowną przebudowę całego węzła, który wraz z mostem Uniwersyteckim został w całości rozebrany, aby zostać zbudowany od podstaw.

Pierwotnie zapowiadano, że całość prac zakończy się w 2013 r. Termin ten z różnych względów wielokrotnie przekładano, a koszt inwestycji w tym czasie wzrósł już niemal dwukrotnie. Jeszcze niedawno mówiło się, że nowa Kaponiera będzie gotowa w listopadzie 2015 r. Drogowcy byli tego tak pewni, że nawet ustawili na rondzie banner informujący o takim terminie zakończenia prac. Niedawno władze Poznańskich Inwestycji Miejskich przyznały jednak, że nie ma na to szans i ogłaszając, że nastąpi to najwcześniej w czerwcu 2016 r.

Ponieważ remont Kaponiery budzi w Poznaniu wielkie emocje, firma bukmacherska STS postanowiła przyjmować zakłady na to, kiedy prace się zakończą. Jeśli ktoś postawi np. 100 zł na to, że faktycznie będzie to przed końcem czerwca 2016 r. wygra 290 zł. Jeśli nie wierzymy w ten termin i będziemy mieć rację, to bukmacherzy zapłacą nam zaledwie 130 zł. Przy stawianiu na 31 grudnia 2016 r. jako ostateczny termin bukmacher płaci po 180 zł zarówno optymistom jak i pesymistom (o ile ich przewidywania się sprawdzą).

d1b661n

To nie pierwszy raz, gdy firma STS proponuje swoim klientom takie zakłady. Jeszcze niedawno można było się zakładać o termin zakończenia budowy tunelu pod torami na Dębcu.

- Zauważyliśmy, że klienci lubią takie nietypowe zakłady związane z ich własnym miastem, dlatego wcześniej można się było założyć m.in. o termin oddania do użytku druga linia metra albo gazoportu w Świnoujściu – wyjaśniał niedawno w rozmowie z Wirtualną Polską Paweł Rabantek, doradca zarządu ds. PR w firmie Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne sp. z o. o. – W każdym z takich zakładów bierze udział kilkuset grających – dodaje.

Czytaj więcej informacji z Twojego regionu.

Byłeś świadkiem lub uczestnikiem zdarzenia? .

d1b661n

Podziel się opinią

Share

d1b661n

d1b661n
Więcej tematów