Trwa ładowanie...
dhsfvfs

Budynek Poczty Głównej w Katowicach do licytacji

Poczta Główna w Katowicach dotychczas znajdowała się przy ul. Pocztowej. W sierpniu zostanie poddana licytacji. Jej wartość to ok. 15 mln zł. W zamian został otwarty punkt w Galerii Katowickiej.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Budynek Poczty Głównej w Katowicach do licytacji
(WP.PL, Fot: Andrzej Hulimka)
dhsfvfs

W maju Poczta Polska wystawiła na sprzedaż gmach przy ul. Pocztowej w Katowicach. Na nieruchomość składają się budynek biurowy i niemieszkalny o łącznej powierzchni ponad 6 tys. metrów kwadratowych. W sierpniu odbędzie się licytacja dawnej siedziby poczty głównej w Katowicach. Aktualnie nowa placówka została uruchomiona w Galerii Katowickiej.

- Otwarcie punktu w galerii zwiększy dostępność usług pocztowych i klienci będą przychodzić przy okazji zakupów - tłumaczy Poczta Polska.

- Plusem placówka w galerii handlowej jest to, że wydłużyły się godziny otwarcia, dzięki czemu praktycznie zawsze można skorzystać z jej usług - mówi mieszkanka Katowic.

Nie ma standardowych okienek, ale jest pełna oferta pocztowa i finansowo-ubezpieczeniowa. Placówka Poczty Polskiej jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9:00-21:00, a w niedziele od 10:00 do 20:00. Punkt znajduje się na poziomie -1 centrum handlowego, ma niespełna 80 metrów kwadratowych.

dhsfvfs

Podziel się opinią

Share

dhsfvfs

dhsfvfs
Więcej tematów