Trwa ładowanie...
d3tkgrc

Brzeziny: dwie kobiety napadły na matkę 2-latki. Bito ją na oczach dziecka

25-latkę napadły w parku dwie kobiety. Jedna z nich biła ją po głowie, kopała i krzyczała, że "dzieci rodzą dzieci". Napastniczki szuka policja.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matka trafiła do szpitala z lekkimi obrażeniami, dziecko wyszło bez szwanku
Matka trafiła do szpitala z lekkimi obrażeniami, dziecko wyszło bez szwanku (East News, Fot: Andrzej Zbraniecki)
d3tkgrc

Jak twierdzi nadkom. Adam Kolasa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, kobiety miały pretensje o rzekomo zbyt młody wiek matki, która wyszła na spacer ze swoją 2-letnią córką. Od wyzwisk jedna z napastniczek przeszła do przemocy fizycznej. Nie bacząc na obecność dziecka, zaczęła bić ją po twarzy i kopać.

Ostatecznie kobieta, wciąż trzymając na rękach córkę, upadła po ciosach napastniczek. Kobieta nie przestała jednak jej bić. Jej koleżanka nie reagowała.

Matka trafiła do szpitala, jednak jej obrażenia nie okazały się poważne. Dziecku nic się nie stało.

d3tkgrc

Zobacz także: Pobili go, bo myśleli, że jest żydem. "Kaczyński, to Twoja wina!"

- Policja szuka obecnie agresorki. Kobieta najpewniej była pijana, atakując matkę wciąż miała przy sobie puszkę z piwem. Obecnie zabezpieczone zostały już nagrania z monitoringu, od ofiary pobicia mamy też rysopisy obu kobiet - powiedział nadkom. Kolasa.

Napastniczka, która pobiła matkę, ma około 180 centymetrów wzrostu, jest mocno zbudowana i ma blond włosy do ramion. Druga kobieta jest nieco niższa, mierzy około 175 centymetrów i ma czarne włosy. Na wszelkie informacje o agresorkach policja czeka pod numerem telefonu: 112 lub 997.

Źródło: onet.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3tkgrc

Podziel się opinią

Share
d3tkgrc
d3tkgrc
Więcej tematów