Trwa ładowanie...
dri1xjs

Brytyjski sąd: Ralph Clark jest winny 21 zarzutów dotyczących molestowania dzieci. Mężczyzna ma 101 lat

101-letni Ralph Clark jest najstarszym skazanym mężczyzną w historii brytyjskiego sądownictwa. Według sądu jest winny 21 zarzutów dotyczących seksualnego molestowania dzieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Brytyjski sąd: Ralph Clark jest winny 21 zarzutów dotyczących molestowania dzieci. Mężczyzna ma 101 lat
(freeimages.com)
dri1xjs

Clark usłyszał łącznie 29 zarzutów związanych z seksualnym wykorzystywaniem trójki dzieci pomiędzy 1974 a 1983 rokiem: dwóch dziewczynek i chłopca. Jedna z dziewczynek miała niespełna 14 lat, druga - cztery latka. Chłopiec nie miał wówczas 16 lat.

Mężczyzna - jak ustalił sąd - molestował dzieci w ciężarówce, a także w garażu.

Sprawa wyszła na jaw, gdy dwie ofiary Clarka zgłosiły się na komisariat policji w sierpniu ubiegłego roku. Mężczyzna został wówczas zatrzymany.

dri1xjs

Policjantka, która zajmowała się sprawą Clarka, nazwała popełnioną przez niego zbrodnię "przerażającą" i dodała, że mężczyzna nie wyraził skruchy. - On obdarł te dzieci z dzieciństwa - stwierdziła.

Sędzia ma ogłosić wyrok w poniedziałek. - Rzeczywistośc jest taka, że oskarżony jest tak stary, że nie ma już szans na powrót do społeczności po wyroku - stwierdził. I dodał, że zdaje sobie sprawę z tego, że społeczeństwo byłoby "przerażone", gdyby Clark nie trafił do więzienia.

dri1xjs

Podziel się opinią

Share

dri1xjs

dri1xjs
Więcej tematów